Register OÜ

Register OÜ on kiiresti kasvav äriteadmuse- ja analüütikaturu idufirma, mille missiooniks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimine. Me töötame selle nimel, et järgmise generatsiooni CRM ja ERP lahenduste kasutajad saaksid oma tööriistadest maksimumi.

Ootame oma Tartu tiimiga liituma

KREDIIDIHALDURIT

Töö kirjeldus

Krediidihalduri töö peamine eesmärk on klientide nõudeportfellide haldamise ja analüüsi kaudu klientide rahavoo kiirendamine ja krediidikahjude vältimine.

Selles rollis on Sinu ülesanneteks meeldetuletuskõnede tegemine ja kirjade koostamine, maksekokkulepete- ja graafikute sõlmimine, andmesisestustööd, kliendi ja/või deebitori nõustamine, petuskeemide tuvastamine ja analüüs (Inforegistri ja Tehinguregistri andmebaas), läbirääkimiste pidamine ja kliendile tagasiside andmine.

Kandidaadilt ootame

Kui oled täpne, kiire, hea analüüsi- ja suhtlemisoskusega ning valdad Excelit edasijõudnute tasemel, siis Tere Tulemast kandideerima!

Ettevõte pakub

Pakume Sulle personaalset konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti ja rohkeid võimalusi ettevõtte arengus kaasa löömiseks.

Konkursil osalemiseks saada oma CV hiljemalt 18.oktoobril meiliaadressile career@ir.ee

Kui soovid töö kohta lisainfot, siis võta ühendust Margitiga (margit.ruusmaa @kreedix.ee).

 • Töötasu:
  kokkuleppel
 • Töösuhe:
  Lepinguline
 • Lisatud:
  2 aastat tagasi
 • Kategooria:
  Inkassoteenus ja krediidiinfo
 • Tähtaeg:
  09/11/2018
 • Keeled:
  Eesti, Vene

asukoht

See tööpakkumine on aegunud. Salvesta