Register OÜ

Register OÜ on kiiresti kasvav äriteadmuse- ja analüütikaturu idufirma, mille missiooniks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimine. Me töötame selle nimel, et järgmise generatsiooni CRM ja ERP lahenduste kasutajad saaksid oma tööriistadest maksimumi.

Ootame oma Tartu tiimiga liituma

ÄRIARENDUSE JUHTI

Meie käsutuses on parim ülevaade Eesti ettevõtlusmaastikust. Pakume ettevõtetele pidevalt arenevaid äriinfo teenuseid ja lahendusi tarkade otsuste tegemiseks B2B äritegevuses, alates müügivihjest raha laekumiseni. Oleme edukas SaaS idufirma, mille tasulisi tooteid ja teenuseid usaldavad enam kui 3000 Eesti ja välismaist ettevõtet.

Äriarenduse juhi peamiseks väljakutseks on partnersuhete loomine meie krediidihalduse toodete arendamiseks ning juurutamiseks.

Selles rollis usaldame Sulle ka meie enda äritegevust puudutavate ja toodete ning teenustega seotud protsesside automatiseerimise, seda koostöös teiste kontserni üksustega.

Pakume Sulle personaalset konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti ja rohkeid võimalusi ettevõtte arengus kaasa löömiseks.

Kui omad varasemat edukat protsesside ja inimeste juhtimise kogemust, head organisatoorset võimet ja initsiatiivi, oled meeskonnamängija ja naudid suhtlemist, siis Tere Tulemast kandideerima!

Konkursil osalemiseks saada oma CV hiljemalt 14.oktoobril meiliaadressile career@ir.ee

Kui soovid töö kohta lisainfot, siis võta ühendust Mariega (marie.rosin@ir.ee).

 • Töötasu:
  kokkuleppel
 • Töösuhe:
  Lepinguline
 • Lisatud:
  2 aastat tagasi
 • Kategooria:
  Äriteenused
 • Tähtaeg:
  05/11/2018

asukoht

See tööpakkumine on aegunud. Salvesta