Wineco OÜ

Pingutame ühiselt, et muuta Eesti kortermajad kaasaegseks ning energiatõhusaks! Usume, et ühiskonna arenguga seotud ületarbimisest tekkivate kahjude ennetamine on äärmiselt oluline. Seetõttu oleme pühendunud jätkusuutlikkuse tagamisele, pingutades ühiselt ökoloogilise jalajälje vähendam

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

MIKS?

Usume, et tehnoloogia ja ühiskonna areng on meie inimkonna  huvides. Samas olme veendunud, et peame kasutama meie maa loodusressursse vastutustundlikult, nii et ka tulevased põlved saaksid siin elada turvaliselt ja tervetena.

Usume, et on oluline pühenduda  ületarbimisega tekkivate kahjude ennetamisse ja me oleme veendunud, et ühiselt panustades on võimalik seda teha.


KUIDAS?

Oleme pühendunud jätkusuutlikkuse tagamisele, väärtustades keskkonnasäästlikust ja energiatõhususele suunatud mõtteviisi. Töötame selle nimel, et alandada ületarbimist elamumajanduses, vähendades nii ka ökoloogilist jalajälge. Otsime pidevalt võimalusi kuidas asju paremini teha, esitades iganenud lahendustele väljakutse.


MIDA?

Meie eesmärk on  muuta vananenud Eesti kortermajad kaasaegseteks ning energiatõhusaks. Pakume renoveerimist vajavatele korterelamutele terviklahendusi projekteerimisest ehituseni, võttes kogu protsessi eest ka vastutuse.

Teenuste pakkumisel arvestame hoonete terviklikkust, maksimaalset energiasäästu, keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid ning tervislikku sisekliimat.


TÖÖ WINECOS

Töö Winecos eeldab keskkonnasäästlikku mõtteviisi, valmisolekut innovatsioonide rakendamiseks ja tahet muuta Eestit ja maailma paremaks paigaks.
Kui jagad meie mõtteviisi ja oled koos meiega valmis võtma vastutust, siis ootame Sind meie kollektiivi.

Töökoht meil pakub vaheldust, uusi väljakutseid ning õppimis- ja arenguvõimalusi. Hindame ja toetame töötajate enesetäiendamist ja arengut, pakume koolitusi nii ettevõtte sees kui väljas nii meeskonnakoolituse kui individuaalõppe vormis.

Mitmekülgsete kogemustega  kvaliteedinõudlikud professionaalid on meie ettevõtte võti.

tööpakkumist

Wineco OÜ

PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT

€ 0
Tähtaeg: 01/06/2018
€ 0

SALVESTA
Wineco OÜ

HOOLDUSTÖÖDE REMONDILUKKSEPP

€ 0
Tähtaeg: 01/07/2018
€ 0

SALVESTA
Wineco OÜ

EHITUSTEENUSTE MÜÜGIJUHT

€ 0
Tähtaeg: 01/07/2018
€ 0

SALVESTA
Wineco OÜ

EHITUSE PROJEKTIJUHT

€ 0
Tähtaeg: 01/07/2018
€ 0

SALVESTA