VISIONPLUS EESTI OÜ

Visionplus Eesti OÜ on loodud 2011. aastal ja on Eesti kapitalil põhinev firma. Meie peamisteks klientideks on eramuid ja suvekodusid ehitada soovivad erakliendid, kuid teostame ka tootmis-, tööstus- ja abihoonete ehitust.

5

100%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
100%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Visionplus Eesti OÜ on loodud 2011. aastal ja on Eesti kapitalil põhinev firma.

Meie peamisteks klientideks on eramuid ja suvekodusid ehitada soovivad erakliendid, kuid teostame ka tootmis-, tööstus- ja abihoonete ehitust. Lisaks tegeleme ehitus- ja renoveerimistöödega.

Ehitame aastaringseks kasutamiseks ja välistingimustele mõeldud lehtlaid, mullivanne, minibasseine ja väiksemaid spasid, nii koduaedadesse, kui ka suvilatesse ja talukohtadesse. Valmistame eritellimusel käsitööna välikäimlaid, terasse, erinevat tüüpi aedasid, mänguväljakuid, kiikesid, koerakuute ja kõike muud, mida kleint vaid soovib. NB! Vaata lisaks teenused!

Meie väikeses kollektiivis töötavad oma ala parimad spetsialistid, kes püüavad läheneda igale kliendile individuaalselt ja anda endast parima.

Seega, kui Teil tekkis küsimusi ehituse või hinnapakkumise kohta, siis küsige hinnapakkumist ja me võtame Teiega kindlasti ühendust.

Kommentaarid

18.01.2019
Plussid
Kiire tagasiside ja põhjalik pühendumus ja asjakohane lähenemine igale detailile.
Miinused
Koostööpartner
14.12.2018
Plussid
Väga operatiivsed toimingud ja suur pühendumus töösse.
Miinused
Koostööpartner
Lae veel kommentaare