VIPSON PROJEKT OÜ

OÜ Vipson Projekt asutati 2002. aastal, kuid meie palkmaja ehitamise kogemus ulatub aastasse 1999. Ettevõtte põhitegevusala on palkmajade ehitamine.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Palkmajade tootmine asub Võrumaal Võru vallas Jeedasküla külas. Lisaks palkmajade müügile Eestis oleme saanud palkmaju turustada ka Skandinaaviasse.

2007. aastast alates valmistame ka täispuidust mööblit. Kõrvaltoodetena valmistame küttepuid ja männikooremultši.

OÜ Vipson Projekt annab tööd kümnekonnale inimesele. Ettevõte tegevjuht on EPMÜ, tänase Eesti Maaülikooli, metsandusteaduskonna metsakasvatuse eriala lõpetanud Taavi Tuvike, kes on ennast täiendanud palkmajaehituse ja juhtimisalastel koolitustel. Meie ehitusmeistrid on saanud algkoolituse Norra palkmajade ehitusspetsialistidelt ja omavad ehitamise kogemust aastast 1999.

Toodame keskkonnasõbralikult

Puit on väga keskonnasõbralik, tervislik ning taastuv ehitusmaterjal. Käsitsi palkmajade ehitus on väga keskonnasäästlik. Tootmiseks pole vaja suurt tehast ning tootmisjääke tekib minimaalselt. 70-80 % käsitsi palkmajade valmistamiseks kuluvast energiast saadakse tootmises tekkivatest puidujääkidest ning seina läheb 90 % metsas kasvanud materjalist.

Tootmisel kasutame Eesti toorainet

Majaseinte tootmiseks kasutatav männipalk pärineb Eesti metsadest. Ka majakomplekti muud materjalid (aknad-uksed, laudised jm puitmaterjalid) toodetakse reeglina ise või tellitakse teistelt Eesti tootjatelt-koostööpartneritelt.

Toodame vastavalt kliendi soovile

Me pakume oma klientidele võimalust panna ise kokku oma maja projekt, et see oleks võimalikult isikupärane ja vastaks kliendi soovidele ja ootustele. Käsitsi ehitamine annab võimaluse valida sobiva puuliiigi, nurgatapi, seinapaksuse ning ehitusel kasutada huvitavaid ja omapäraseid lahendusi. Aitame nõu ja jõuga oma kliente projekti koostamisel.

Hindame professionaalsust ja kvaliteeti. Meie spetsialistid on oma ala parimad. Nad on saanud väljaõppe Norra palkmajade ehitusspetsialistidelt ning omavad ehituskogemust aastast 1999.

Ettevõte on Eesti Puitmajaliidu liige. www.puitmajaliit.ee

tööpakkumist

VIPSON PROJEKT OÜ

Palkmajade ehitaja

€ 800 - € 1.500
Tähtaeg: 14/08/2020