TÕSTUKIKESKUS OÜ

Tõstukikeskus OÜ on asutatud 2001 aastal. Ettevõte kuulub 100% kohalikule kapitalile. Põhitegevuseks on kahveltõstukite ja muu tõstetehnika müük ja teenindamine Eesti turul.

5

100%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
100%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Kahveltõstukite ja muu tõstetehnika müük, hooldus, remont ja rent.

Tõstukikeskus OÜ on asutatud 2001 aastal. Ettevõte kuulub 100% kohalikule kapitalile.

Kogu oma tegevuse vältel on meie eesmärk olnud pakkud kliendile võimalikult lihtsaid ja kuluefektiivseid lahendusi. Meie pakutavad tõstukid ja muu tõstetehnika on turul soodsaimad ja samas lihtsad käsitleda ja hooldada. Eeltoodud faktid ja kliendikeskne suhtumine on taganud Tõstukikeskus OÜ pideva kasvu ja arengu  ning käesolevaks ajaks oleme partneriteks paljudele firmadele üle Eesti.

Tänaseks oleme esindatud Tallinnas ja Tartus, kus asuvad nii müügiesindus, kui tehniline tugi. Lisaks uute ja kasutatud kahveltõstukite ja muu tõstetehnika müügile pakume klientidele ka remondi ja hooldusteenust, tõstetehnika renti, varuosi kõikidele tõstukimarkidele. Meil on hästi motiveeritud müügipersonal ja remondimehed, kes saavad hakkama ka kõige keerukamate remonditöödega. Eesti turul esindame kaubamärke HELI ja NIFTYLIFT ning oleme headeks koostööpartneriteks firmadele NOBLELIFT ja ACTIL/ABEKO.

Meie eesmärgid on seatud pikaajaliselt ja kogu tegevust arendame mõistlikult, ilma laenurahadeta. Seepärast julgeme lubada, et oleme oma klientide jaoks olemas ka kümne ja rohkema aasta pärast.


TEENUSED

HOOLDUS
Teostame tehnilist kontrolli ja hooldust kõikidele tõstukimarkidele. Hooldustööd teostatakse kliendi juures, kaasa arvatud nn. suur hooldus, mille kohapeal teostamine tagab kliendile märkimisväärse kulude kokkuhoiu. Hooldustööde teostamiseks omame hästi varustatud remondibusse ja koolitatud hooldemehi.


REMONT

Teostame remonti kõigile tõstukimarkidele. Meie meeskonna väljaõppinud mehhaanikud saavad hakkama nii mootorite, käigukastide, sildade, hüdraulika kui ka elektroonika remondiga. Remondi käigus pakume kliendile alati ökonoomsemaid lahendusi. Usaldades oma tõstuki remondi meile võite olla kindel, et masin saab remonditud kiiresti ja kvaliteetselt.


VARUOSAD

Pakume varuosasid kõikidele tõstukimarkidele – HELI, TCM,  HC, Toyota, Mitsubishi, Caterpillar, Nissan, Komatsu, Huyndai, Daewoo, Doosan, Hyster, Yale, Clark, BT, Linde, Kalmar, Still, Balcancar.


RENT

Rendime nii diisel, gaasi kui elektritõstukeid, täiselektrilisi, poolelektrilisi kui manuaalseid virnastajaid, korvtõstukeid ja kahvelkärusid nii lühikeseks kui pikaks perioodiks. Rendi hinnad on varieeruvad olenevalt rendiperioodi pikkusest, rendikeskkonnast ja rendi intensiivsusest (töötundide arvust rendiperioodi jooksul).


KOMISJONIMÜÜK

Aitame müüa teie tõstuki ja sobiva hinna ning tingimuste korral oleme nõus selle koheselt ostma. Omame tõstukite müügis 12 aastast kogemust, arvestatavat klientuuri, tuntud kodulehte, asjatundlikke müügiinimesi ja müügiplatsi.

Kommentaarid

05.11.2018
Plussid
Positiivne
Miinused
Endine Töötaja
Lae veel kommentaare