Stokker AS

Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte. Stokkeril on üle veerandsaja-aastane kogemus tööriistade ja masinate müügis ning hoolduses.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte.

Stokker on saanud alguse kirest tööriistade, masinate ja tehnikaspordi vastu. Meie juured on motospordis, kus tippinsenerid panevad innovatiivseimad tehnilised lahendused proovile kõige ekstreemsemates tingimustes. Võidu saavutamiseks tehnikapordis peab su seljataga olema parim meeskond. Seetõttu väärtustame Stokkeris meeskonnatööd, ausust, loovust, teotahet ja professionaalsust.

Üle 25 aasta kogemust

Stokkeril on üle 25 aasta kogemust professionaalsete tööriistade ja masinate müügi ja hoolduse valdkonnas. Meie meeskonnas on oma ala spetsialiste nii ehituse- kui põllumajanduse, nii puidu- kui metallitöö, puhastuse-, määrdeinete, garaažiseadmete kui aia- ja metsatehnika alalt. Stokkeris töötab üle 500 oma ala spetsialisti. Ettevõtte konsolideeritud käive ulatub üle 100 miljoni euro ning Stokker on läbi aastate kuulunud Eesti edukaimate ettevõtete hulka.

Baltikumi suurim hooldemeeskond

Stokkeris on sinu teenistuses Baltikumi suurim tehnilise toe meeskond. Meie 120 hooldetehnikut tagavad, et kõik Stokkerist soetatud masinad saaks nõuetekohaselt seadistatud, hooldatud ning vajadusel ka remonditud. Iga Stokkeri lahutamatu osa on hooldekeskus ning lisaks pakuvad Stokkeri 80 mobiilset hooldetöökoda tehnilist tuge otse kliendi juures.

Alati Sinu lähedal

Tänu Baltikumi 32-le Stokkeri keskusele oleme Stokkeri meeskonna, kaupade ja teenustega oma klientidele lähedal. E-poe vahendusel on kvaliteetsed tööriistad klientidele saadaval ööpäevaringselt. Kaasaegse tehnoloogia kasutamine Stokkeri 7500 m2 suuruses kesklaos võimaldab meil tagada tarnekindluse üle Baltikumi.

Kvaliteet

Hindame professionaalsust ja kvaliteeti nii oma teenustes kui ka pakutavates toodetes. Oleme oma koostööpartneriks valinud valdkonna juhtivad tootjad, kelle väärtushinnangud pakutava tootevaliku osas haakuvad meie omadega. AS Stokker müügi- ja järelhoolduse protsess vastab ISO9001:2015 kvaliteedistandardile.

Meie väärtused:

  • meeskonnatöö – oleme Team Stokker. Edu võti ei ole üksikutes staarides, vaid meeskonnas. Väärtustame koostööd ühise eesmärgi nimel
  • ausus – oleme ausad klientide, tarnijate ja eelkõige iseenda vastu. Peame kinni oma lubadustest
  • loovus – oleme uuendusmeelsed, avatud uutele mõtetele ja ideedele. Eristume ja julgeme teha teistmoodi. Oleme suunanäitajad
  • teotahe – teeme oma igapäevast tööd kire ja pühendumisega
  • professionaalsus – oleme oma ala asjatundjad. Õpime meistritelt ja jagame oma teadmisi meistritega.

Stokker pakub tööandjana inspireerivat ja arendavat keskkonda ning meeskonda, kus sul on suurepärane võimalus teostada ennast tööalaselt ja kasvada isiksusena.

Lisaks tööle oskame ka puhata. Meil on mitmeid traditsioonilisi ettevõtmisi, mille käigus saad koos kolleegidega mõnusalt oma vaba aega veeta.

Tule Stokkeri meeskonda!

tööpakkumist

Stokker AS

Hooldetehnik Stokkeri tööriistakeskuses

kokkuleppel
Tähtaeg: 09/05/2018
kokkuleppel

SALVESTA