SKANO FIBREBOARD OÜ

Skano Fibreboard toodab ISOPLAAT kaubamärki kandvaid pehmeid isolatsioonpuitkiudplaate ning ISOTEX siseviimistluspaneele.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Tervislik elukeskkond looduslikest materjalidest

Skano Fibreboard toodab isolatsioonpuitkiudplaate ja siseviimistluspaneele.


ISOPLAAT
kaubamärki kandvad pehmed isolatsioonpuitkiudplaadid on paljude kasutusvõimalustega looduslikud ehitus- ja soojustusmaterjalid.

ISOPLAAT toodete õigel kasutamisel saab sooja, helikindlama ja “hingava” seina-, lae- või põrandakonstruktsiooni nii uutes kui ka remonditavates majades. Plaatide poorne struktuur annab soojapidavuse ja helisummutusvõime.

Valmistusprotsessist tulenevalt on puitkiudplaadid poorsed, tugevad, tihedad ja isoleerivad; tuuletõkkeplaadid on ka niiskusele vastupidavad. Meie ehitusplaatide abil saab tõsta ka ehitise konstruktsioonijäikust.

ISOPLAAT “hingab”, st. on võimeline siduma endasse ruumi niiskust ja loovutama seda tagasi, kui ruumi niiskusesisaldus langeb. See omadus väldib niiskuse kogunemist plaadi taha ehituskonstruktsiooni.


ISOTEX
siseviimistluspaneelid on kasutamiseks nii uusehitistes kui ka vanade ehitiste renoveerimistöödel. ISOTEX looduslikul puitkiudplaadil baseeruvad paneelid on soojapidavad ja helisummutavad. Puitkiudplaadi poorsed struktuuri omadused parandavad oluliselt ruumi akustikat, takistades välismüra sissepääsu ja summutades ruumis tekkivat müra ning kaja. Keskmine õhumüra isolatsioon ISOTEX plaadil on 22 dB.

ISOTEX siseviimistluspaneelid isoleerivad suurepäraselt soojust. Plaatide soojajuhtivustegur on 0,045-0,05 W/mK, kusjuures oluliselt paraneb ka seina pinnatemperatuur. 12 mm ISOTEX plaadi soojusisolatsioon on sama, kui: 12 mm puistevillal, 44 mm puidul, 210 mm punasel tellisel ja 450 mm betoonil.

tööpakkumist

SKANO FIBREBOARD OÜ

Lukksepp

kokkuleppel
Tähtaeg: 11/09/2020
kokkuleppel

SALVESTA
SKANO FIBREBOARD OÜ

Tootmise elektrik-automaatik

kokkuleppel
Tähtaeg: 11/09/2020
kokkuleppel

SALVESTA