SILSTEVE AS

AS SILSTEVE on Sillamäe sadamas tegutsev multifunktsionaalne terminal, kes opereerib 4 kail ning haldab üle 90 ha suurust laoterritooriumi. Tänu soodsale raudtee- ja maanteeühendusele, pakub SILSTEVE suurepäraseid võimalusi kauba transiidiks läbi Sillamäe sadama.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Multifunktsionaalne terminal sillamäe sadamas

SILSTEVE on multifunktsionaalne terminal Sillamäe sadamas, asudes raudtee ja maantee magistraalide vahetus läheduses, kõigest 25 km kaugusel Euroopa Liidu ja Venemaa vahelisest piirist. Sillamäe sadam on uus ja arenev süvaveesadam ja on navigeeritav aastaringselt.


SILSTEVE poolt osutatavad teenused

laevadel, vagunites ja treileritel transporditavate puiste- ja üldkaupade,veerevtehnika ja konteinerite laadimine ja lossimine
kaupade ladustamine
tolli- ja saatedokumentide vormistamine
ekspedeerimisteenused
kaupade pakkimine, sorteerimine, komplekteerimine, markeerimine jm. lisateenused


Sillamäe sadam on I kontrolltüüpi vabatsoon, mis võimaldab kaupade võõrandamist 0%-lise käibemaksuga ja Eestit transiidina läbivate ühenduseväliste kaupade ladustamist, vältides maksude tasumist ning kaubanduspoliitiliste meetmete rakendamist. Samuti opereerib SILSTEVE väljaspool vabatsooni territooriumi tolliladu ning tolliterminaali.

SILSTEVE on Eesti Kaubandustööstuskoja liige, Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni (ELEA) liige, omame AEO staatust (volitatud ettevõtja).