Sigwar OÜ

Meie põhitegevusaladeks on teraviljakasvatus, seakasvatus, lihatöötlemine ja turustus. Käesolevas majandusruumis tegutsemiseks oleme leidnud oma tee tootmise ülalhoidmiseks ja edendamiseks. Meie suuruse ja mahu juures ca 600t/aastas pole suure turuosa hõivamine eesmärgiks, küll aga panustame

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Sigwar OÜ on asutatud aastal 1993. Firma põhineb Eestimaisel kapitalil (omanikud ja juhatuse liikmed on isa ja poeg Kaido ja Margo Jäger). Nüüdseks on Sigwar perefirma, kus sigade tervise osas on ka oma sõna kaasa rääkida kogenud veterinaarsete teadmistega emal Kati Jägeril ja firma arengusse panustavad pidevalt või hooajaliselt ka teised pereliikmed. Kokku annab Sigwar tööd paljudele lähiümbruse valdade ja linnade rahvale ning ka Tallinna müügiinimestele. Asume Ida-Virumaal Lüganuse vallas Varja külas. Oleme maakonnas ainuke tegutsev lihatöötlemise ettevõte.

Meie põhitegevusaladeks on teraviljakasvatus, seakasvatus, lihatöötlemine ja turustus. Käesolevas majandusruumis tegutsemiseks oleme leidnud oma tee tootmise ülalhoidmiseks ja edendamiseks. Meie suuruse ja mahu juures ca 600t/aastas pole suure turuosa hõivamine eesmärgiks, küll aga panustame olemasoleva hoidmisele, tootluse efektiivsemale arendamisele ja püüame säilitada toodangu kõrget taset.

Pakume oma tooteid SIGWARI kaubamärgi all, mida võib leida müügil enam kui 50 kohas peamiselt Ida-Virumaal ja ka Tallinnas. Meie toodete kõrge kvaliteedi ja omapära tagavad oma tooraine, täpne retseptuur, minimaalselt lisaaineid, elus tuli, ehe lepasuits ja inimkäe puudutus.

 

MISSIOON

Sigwari missiooniks on maaelu edendamine. Tahame olla jätkuvas arengus stabiilne tööandja näitamaks ja tundmaks asju, mis on maailmas välja mõeldud ja saab ka reaalselt tootmisprotsessidesse sobitada. Meie tegutsemise alguses need võimalused mitmel erineval põhjusel puudusid. Tänaseks suudame tegutseda tulevikuinvesteeringute nimel, tõestamaks täisväärtusliku elu võimalikkust maal. Meie trumbiks on ehe Eestimaisus – täpsemalt Ida-Virumaisus ja iseendaks jäämine igal ajal. Kõige olulisem on olla oma maa ja elu peremees.

 

Meie toodet iseloomustavateks märksõnadeks on värskus, kodune maitse ja kvaliteet.

 

tööpakkumist

Sigwar OÜ

Vorstitsehhi tööline

€ 750
Tähtaeg: 15/07/2020
€ 750

SALVESTA
Sigwar OÜ

Müüja

kokkuleppel
Tähtaeg: 04/05/2018
kokkuleppel

SALVESTA