Securitas Eesti AS

Securitas Eesti AS kuulub 100-protsendiliselt maailma suurimale turvakontsernile Securitas AB. Securitas Eesti AS on keskendunud ainult turvavaldkonnale ning selle edasiarendamisele.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Securitas on teadmiste liider turvavaldkonnas. Anname nõu, kuidas muuta sinu elukeskkond turvalisemaks ning jagame operatiivset infot turvajuhtumite kohta.

Securitas Eesti AS kuulub 100-protsendiliselt maailma suurimale turvakontsernile Securitas AB. Pakume valve-, video-, läbipääsu- ja tuletõrjesüsteeme, tehnilist ja mehitatud valvet ning patrullteenust. Meil on osakonnad kõikides suuremates Eesti linnades – Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Kuressaares, Rakveres, Narvas, Jõhvis ja Sillamäel.

 

Securitase kolm põhiväärtust on ausus, valvsus ja abivalmidus. Need on juhtnöörideks kõigile meie töötajatele usaldussuhte loomisel klientide, kolleegide ja ümbritseva kogukonnaga.

 

Ausus

Securitase töötaja on aus ja seega võib teda ilma täiendava kontrollita usaldada tööle kliendi valdustes ja väärisasjadega. Securitas ei lähe aususe nõudmisel kunagi kompromissidele. Aususe all mõistame ka avalikult oma arvamuse välja ütlemist ja kohest ebasündsustest teatamist, mitte informatsiooni varjamist.

 

Valvsus

Professionaalsus tähendab nägemist, kuulmist ja hindamist. Securitase töötaja on alati tähelepanelik ja märkab tihtipeale asju, mida teised tähele ei pane. Tema valvsus on vajalik, et olla teadlik potentsiaalsetest riskidest või juhtumitest, mis võivad kliendi valdustes aset leida.

 

Abivalmidus

Kui vaja, pakub Securitase töötaja abi ka tema töösse otseselt mitte puutuvates küsimustes. Pidevas püüdluses muuta elu turvalisemaks aitab Securitase töötaja alati kui leiab aset mõni intsident, mis nõuab vahelesegamist.