SCANMED GROUP OÜ

Scanmed Group OÜ on 2010 aastal loodud erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb meditsiinitehnika ning –tarvikute ja meditsiinilise erilahendusmööbli müügi ning hooldusega.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Scanmed Group OÜ on 2010 aastal loodud erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb meditsiinitehnika ning -tarvikute ja meditsiinilise erilahendusmööbli müügi ning hooldusega. Scanmed Group OÜ on kasvanud välja Läti ettevõttest Scanmed SIA, mis on edukalt tegutsenud Baltikumi meditsiiniturul juba aastast 2004. Saadud pikaajalisi rahvusvahelise ettevõtluse kogemusi ja teadmisi kasutades saame Eesti turul pakkuda laiapõhjalist ja kvaliteetset teenust.

Meie ettevõtte eesmärgiks on nõustada haiglaid parimate tehniliste lahenduste koostamisel ning uusimate meditsiinilahenduste väljatöötamisel ja rakendamisel. Meie tootevalikusse kuuluvad vaid maailmas tunnustust leidnud ettevõtete tooted. Ühendades toodete kvaliteedi omapoolse kõrgetasemelise klienditeeninduse ja tehnilise toega, saame pakkuda oma klientidele terviklikku lahendust.

 

Peame tähtsaks olla oma klientidele pikaajalisteks partneriteks pakkudes kindlustunnet ja usaldust.

 

Scanmed Groupi missiooniks

on pakkuda kvaliteetset teenust ja olla professionaalne partner oma klientidele. Ettevõte peab oluliseks areneda koos kliendiga.

 

Scanmed Groupi visiooniks

on läbi kvaliteetse lisandväärtuse pakkumise olla osaline Eesti meditsiinitarvikute turu arengus ja kasvada arvestatavaks ettevõtteks kõrgekvaliteediliste innovaatiliste meditsiiniseadmete ning tarvikute valdkonnas.

 

Scanmed Groupi põhiväärtused:

  • Kvaliteet
  • Partnerlus
  • Usaldusväärsus
  • Hoolivus
  • Professionaalsus
  • Vastutustunne

tööpakkumist

SCANMED GROUP OÜ

Tootejuht

kokkuleppel
Tähtaeg: 15/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA