Sanitex OÜ

Sanitex on Leedu ja Läti suurim hulgimüügi-, distributsiooni- ja logistikaettevõte, mis tegutseb ka Eestis ning Poolas. Sanitex pakub laias valikus tooteid, professionaalseid teenuseid ja ärilahendusi.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Sanitex – hulgimüük, distributsioon ja logistika.

Sanitex on Leedu ja Läti suurim hulgimüügi-, distributsiooni- ja logistikaettevõte, mis tegutseb ka Eestis ning Poolas. 1992. aastal asutatud Sanitex teeb koostööd üle 500 tootjaga, teenindades vahetult enam kui 32 000 klienti Baltimaades.  Alates 1997. aastast on Sanitexil hulgimüügikett PROMO Cash & Carry, kust väikepoed, kioskid, kohvikud, baarid ja muud ettevõtted saavad soetada kõik vajalikud tooted igapäevavajaduste rahuldamiseks. 2005. aastal alustas Lätis tegevust ettevõte SIA Sanitex Distribution & Logistics ja 2010. aastal asutati Eestis ettevõte Sanitex OÜ.

Sanitex pakub laias valikus tooteid (üle 43 000 tootenime), professionaalseid teenuseid ja ärilahendusi. Praeguse seisuga on meie põhipartnerid PHILIP MORRIS INTERNATIONAL, JTI, PROCTER&GAMBLE, BORJOMI, ESTRELLA, RISSO, GALLINA BLANCA, MONDELEZ INTERNATIONAL, KELLOGG‘S, BONDUELLE, PRINGLES, SANTA MARIA, TORK, 3M ning paljud teised rahvusvahelised ja kohalikud tootjad.