RK Media

RK Media on digiturunduse- ja digireklaamiagentuur. Meie peamisteks väärtusteks on läbipaistvus ning olenemata projekti suurusest on meie eesmärgiks pakkuda parimat klienditeenindust, üks-ühele suhtlust ja digiturunduse vastu kirglikku kollektiivi, kes annavad endast maksimumi teie ettevõtte

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Digiturundusagentuurina keskendume teenuste pakkumisele, mis on mõõdetavatele tulemustele orienteeritud ning on sobilikud igas suuruses ettevõtetele. Teenindame igapäevaselt nii väikeseid ettevõtteid, kui ka suuremaid brände.

Meie algseks fookuseks olid Google turunduskampaaniad ja SEO (search engine optimization), kuid aja jooksul oleme kasvanud pakkumaks kõike vajalikku kaasaegses turunduses edu loomiseks. Facebooki/Instagrami reklaam, sotsiaalmeedia haldus, e-maili turundus ja palju muud – RK Media loob edukaid digiturundusstrateegiaid, mis mõjutavad igapäevaselt paljusid Eesti ettevõtteid.

Meie kollektiiv annab endast kõik, et igas suuruses reklaamieelarve teie ettevõtte heaks töötama panna. Eristame ennast teistest digiturundusagentuuridest olles oma tegemistes läbipaistvad ning pakkudes kiiret klienditeenindust ja ajalist paindlikkust.