Register OÜ

Register OÜ on kiiresti kasvav äriteadmuse- ja analüütikaturu idufirma, mille missiooniks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimine. Me töötame selle nimel, et järgmise generatsiooni CRM ja ERP lahenduste kasutajad saaksid oma tööriistadest maksimumi.

3.7

73%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
73%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Register OÜ on kiiresti kasvav äriteadmuse- ja analüütikaturu idufirma, mille missiooniks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimine. Me töötame selle nimel, et järgmise generatsiooni CRM ja ERP lahenduste kasutajad saaksid oma tööriistadest maksimumi – et müük ja krediidihaldus toimuks nutikalt ning et spetsialistid saaksid pühenduda äriks olulistele tegevustele. Pakume oma klientidele kaasajastatud linkandmeid, kvaliteetset analüütikat ning tippklassi know-how‘d, mis aitab ettevõtetel oma konkurentidest eristuda.

MISSIOON. Võimaldada konkurentsieelist B2B müügi Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimise kaudu

VISIOON. Tõeline reaalajamajandus, kus operatiivseid otsuseid tehakse kiiresti ja täpselt

Inimesed

Inforegistri meeskond koosneb oma ala meistritest, kellele äriliselt olulise probleemi keskpärane lahendus ei ole piisav. Meie Tallinna ja Tartu kontorites töötavad andmeteadurid, analüütikud ja IT-spetsialistid, kelle kireks on luua ning täiendada äritegemist efektiivistavaid mudeleid ja lahendusi. Samuti müügi- ja turundusinimesed ning loomulikult haldurid, kelle igapäevaseks ülesandeks on klientide heaolu eest hoolitseda.

Väärtustame oma töötajaid läbi nende tervise edendamise, teadmiste arendamise, meeskonnavaimu loomise ja kvaliteetse töökeskkonna pakkumise. Kui oled huvitatud koos ambitsioonika meeskonnaga klientidele konkurentsieelise loomisest ja uutele väljakutsetele avatud, võta meiega julgesti ühendust.

Kontorid Tallinnas ja Tartus

Et olla ühtviisi lähedal nii Põhja- kui ka Lõuna-Eesti klientidele, jaguneb meie meeskond kahe kontori vahel. Tallinnas on töötajate käsutuses 2016. aastal valminud Öpiku majas uudne, silmapaistavalt nägus ja ergonoomiline töökeskkond, mis sisaldab näiteks elektriliselt tõstetavaid töölaudu, helisummutavat viimistlust ja loomingulist disaini. Tartu kontor ei ole küll sama uus, kuid seal on lisaks tööks vajalikule loodud mugav puhkeruum ja lõõgastavateks puhkehetkedeks massaažitool ning saun.

Kliendid ja partnerid on meile alati külla oodatud. Kohtumise kokkuleppimiseks võta ühendust oma ettevõtte kontaktisikuga.

Kommentaarid

04.04.2019
Plussid
Väga meeldiv koostööpartner!
Miinused
Koostööpartner
02.04.2019
Plussid
Soovitan!
Miinused
Koostööpartner
04.12.2018
Plussid
..
Miinused
Koostööpartner
Lae veel kommentaare

tööpakkumist

Register OÜ

KREDIIDIHALDUR

kokkuleppel
Tähtaeg: 09/11/2018
kokkuleppel

SALVESTA
Register OÜ

ÄRIARENDUSE JUHIKS

kokkuleppel
Tähtaeg: 05/11/2018
kokkuleppel

SALVESTA
Register OÜ

Tule meile JURISTIKS!

kokkuleppel
Tähtaeg: 23/05/2018
kokkuleppel

SALVESTA
Register OÜ

Tule MÜÜGISEKRETÄRIKS!

€ 800 - € 1.800
Tähtaeg: 22/04/2018
Register OÜ

Tule meile RAAMATUPIDAJAKS

kokkuleppel
Tähtaeg: 28/03/2018
kokkuleppel

SALVESTA