RAPLA VALLAVALITSUS

Ligi kolmeteistkümne tuhande elanikuga Rapla vald on Kesk-Eestist pisut läänepoolsesse ilmakaarde hoidev. Rapla valda ja linna ei ole Eestimaa ühestki äärest kauge tulla, ligipääs on igast ilmakaarest. Tere tulemast!

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Tere tulemast Rapla valda!

Kui uudishimulik külaline tahab teada, missugune on Kesk-Eestist pisut läänepoolsesse ilmakaarde hoidev üle 13 tuhande elanikuga Rapla vald, siis tea, et:

  • Siinkandis – Kuusikul – on talvel Eestimaa kõige külmem paik.
  • Siin peeti muiste Raikküla kärajaid.
  • Meie kanged talupojad astusid üles ühes ajaloo suursündmuses: Mahtra sõjas.
  • Meie valla Lipa külast on pärit suur Eesti luulejata, teoloog ja filosoof Uku Masing.
  • Pealinna Tallinna poolt maanteed pidi tulijale hakkavad seitsme kilomeetri kauguselt silma kaks hõbedast tippu. See on 1901.aastal ehitatud Rapla Maarja-Magdaleena kirik, ainus kahe torniga ilusaim ja uhkeim Eestimaa maakirik, mida välismaalased on nimetanud katedraaliks.

 

Tulla saab mitmel moel

Rapla valda ja linna ei ole Eestimaa ühestki äärest kauge tulla, ligipääs on igast ilmakaarest. Kõige rahvarikkam asustatud punkt Rapla linnast on poolesaja kilomeetri kaugusel asuv Eesti pealinn Tallinn. Tulla võib maanteed pidi, raudteed pidi – valla piiridesse jääb Hagudi ja Rapla raudteejaam, siit edasi saab Pärnu ja Viljandi poole, kui nimetada tähtsamaid kohti.

Kõlab vürtsikalt, aga on täiesti reaalne, et tulevikus saab siiakanti ka õhuteed pidi. Rapla vallas Iira külas 5 kilomeetri kaugusel Rapla linnast asub Rapla lennuväli. Nutikad pead on aga juba visandanud Rapla lennuvälja etapiti arendamist ja mõelnud niisugusele lennuväljale, kuhu on asja ka väikelennukitel. Nii et kutse “Tere tulemast Raplasse õhuteed pidi!” ripub juba õhus.

tööpakkumist

RAPLA VALLAVALITSUS

Sotsiaaltööspetsialist (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

kokkuleppel
Tähtaeg: 13/12/2020
kokkuleppel

SALVESTA