PIHLAKA AS

Firma sortimendis on tordid, koogid: kaalu ja väikekoogid, saiakesed, pirukad, kringlid, stritslid, küpsised; kulinaariatooted: lihast, kalast, linnulihast, suupisted, salatid.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Rikkalik tootevalik

Pihlaka sortiment on lai. Valmistame igapäevaselt ca 200 erinevat sorti kondiitri- pagaritoodet, šokolaadikomme ja ca 100 erinevat kulinaariatoodet.
Oma kondiitri- ja kulinaariatoodetes kasutame naturaalset toorainet ja ei lisa säilitusaineid.

Ulatame abikäe

Pihaka kondiiter peab oluliseks toetada kohalikku kogukonda. Oleme igal aastal märkimisväärselt toetanud kohalikku sporditegevust, laste ja täiskasvanute üritusi, vähemkindlustatud peresid ja suurperesid, Toidupanka ja lastekodu.

Hea tööandja

Ka majanduslikult läheb Pihlakal kenasti. Müügikäibed on kasvanud aasta- aastalt. 2014. aastal oli müügikäive ligi 4 miljonit eurot, 2015. aasta möödus samuti tõusvas joones.
Meie juures töötab 130 inimest.

Auhinnatud kondiitrid

Meie juures töötavad parimad kondiitrid.

Kuidas muidu oleksime olnud võidukad paljudel konkurssidel, rääkimata igapäevaselt meie klientide südamete võitmisest luksuslike eritellimustortidega.
Pihlaka kondiiter on võitnud kõige rohkem kuulsust eritellimustortide, sealhulgas pulmatortide tegijana, mille tõestuseks on tiitel Aasta Tegija alates 2007. aastast (www.pulmad.ee rahvahääletuse põhjal).

Pihlaka kondiiter Jana Kimmel saavutas 2011. aastal võistlusel Eesti kondiiter 2011 esikoha. 2013. aastal said meie kondiitrid Eesti kondiitrite võistlustel nii 1. kui ka 2. koha. Väljaõpetajaks ja võistlustööde juhendajaks oli Arvo Saul.

tööpakkumist

PIHLAKA AS

Koristaja

kokkuleppel
Tähtaeg: 16/12/2020
kokkuleppel

SALVESTA
PIHLAKA AS

Müüja-teenindaja

kokkuleppel
Tähtaeg: 08/12/2020
kokkuleppel

SALVESTA