PESULUX OÜ

Ettevõte PESULUX pakub kompleksset pesumaja teenuste paketti sanatooriumidele, kuurortidele, restoranidele, toitlustusettevõtetele ja hotellidele.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Meie ettevõte PESULUX pakub komplekse teenuseid sanatooriumidele, kuurordidele, restoranidele, toitlustusettevõtetele ja hotellidele.

Kujuta endast üks suurimaid pesumajasid Eestis, meie püstitame eesmärgiks võtta juhtpositsiooni selles valdkonnas, seada uusi prioriteete pesu ja voodipesu pesemist ja kohaletoimetamist. Me otsustasime esitleda Teile uus korporatiivne stiil, mille eesmärk on toetada edukat arengut ja olema kaasaegne ja arenenud ettevõte turul. Meie arengusuund lähiaastatel – uuenduslikku lähenemisviiskõigis tegevuse etappides. Me nimetame väärtusi, millele me tahame keskenduda, ja peamine neist – see on keskkonnasõbralik ja ettevaatus pesu hoolitsemises. Oma tegevuses «Pesulux OÜ» põhineb juhtivate välismaiste puhtuste institutsioonide kogemustele. Praegu täiesti vastame rahvusvahelistele standartideleISO 9001 ja ISO 14001.

Selle eest me kasutame suurimate ettevõtete Stahl, Primus ja Electrolux uusi seadmeid, pesuvahendite eraldumise automaatne süsteemi, vee puhastamise ja pehmendamise süsteemisid, samuti professionaalselt koolitatud personal. See võimaldab meil täita kehtivaid keskkonnakaitse ja energiasäästunõudeidja oluliselt suurendada tootlikkust ja säilitadameie teenuseid kõrget kvaliteeti. Oleme seadnud eesmärgiks saada firmaks, mis on põhinenud innovatsiooni, tõhususe, individuaalse lähenemise põhimõttete ja keskkonaga sobivuse peal. Meie eesmärgiks on reageerida kiiresti ja paindlikult vastavalt klientide vajadustele. Me arendame erinevaid programme äriklientidele, võttes arvesse meie kliendilekõiki soove. Aitame puhtana hoida ja vabaneda tarbetuid mured. Usaldades meile, Teie usaldage tõelistele spetsialistidele (professionalidele)!