PARME TRANS OÜ

Autotranspordi ettevõte Parme Trans OÜ loodi 1997. aastal Eestis eesmärgiga osutada kvaliteetseid ja tänapäevaseid veoteenuseid veoste toimetamiseks Lääne-Euroopa ja Skandinaavia riikidest Baltikumi, Venemaale ja SRÜ riikidesse.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Parme Trans on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Parme Trans on alates asutamise hetkest Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA) liige ja alates 1998. aastast Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

1997 aastal oli ettevõttel kõigest 12 autorongi. 1998 aastal, pärast Eesti astumist Euroopa Liitu hakkas ettevõte aktiivselt tegutsema Euroopa-sisesel autoveoturul, hankis tohutult kogemusi ning teenis välja välispartnerite austuse ja usalduse.

Oleme 20 tööaasta jooksul suutnud üles ehitada tegevuse tõhusa administreerimise ja koordineerimise süsteemi, oleme välja töötanud töö efektiivsust ja kvaliteeti tõstva know-how ning saavutanud edu lepingulise töö ja ekspresstarnete valdkonnas.

Täna töötab ettevõttes juba üle 150 inimese, autopargis aga on 85 Euro 5 ja Euro 6 standardile vastavat veokit.

Kvaliteet on meie jaoks alati esikohal! Kõrge kvaliteedi tagamiseks oleme välja töötanud ja kasutame aktiivselt noorte autojuhtide koolitus- ja stažeerimissüsteemi ning uuendame pidevalt autoparki. Oleme läbinud sertifitseerimise standardite ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 järgi.

Täna võib Parme Transi pidada igas suhtes eeskujulikuks transpordiettevõtteks.

Täname teid ettevõtte Parme Trans vastu huvi tundmast. Ettevõtte usaldusväärsuses veendumiseks ei ole tõesti paremat viisi kui tutvumine selle arenguga.

Ja meil on, millest rääkida.

Meie saavutused

20 aasta jooksul Euroopas autovedude valdkonnas töötades on ettevõte Parme Trans saavutanud märkimisväärset edu logistika arendamisel ja praeguseks loetakse meid eeskujulikuks transpordiettevõtteks.

Oleme suutnud saavutada oma Eestis, Balti riikides, Lääne-Euroopas ja SRÜ riikides tegutsevate partnerite ning klientide seas suure usalduse ja seda suuresti seetõttu, et kasutame vedude koordineerimissüsteemide loomisel, eriti ekspresstarnete valdkonnas isiklikku know-howd. Kuid meie töö efektiivsus ei sõltu ainult sellest võtmetegurist.

  • Kõik meie autojuhid läbivad spetsiaalse koolitus- ja stažeerimissüsteemi.
  • Uuendame oma autoparki igal aastal.
  • Omame kvaliteedisertifikaate ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004.

Täna on meie käsutuses üle 80 Mercedes-Benz Actros, MAN jm marki autorongi ning neil kõigil on Euro 5 ja Euro 6 sertifikaat, mis annab tunnistust täielikust vastavusest Euroopa Liidu normidele ja nõuetele.

tööpakkumist

PARME TRANS OÜ

INTERNATIONAL DRIVER, CATEGORY C, E.

kokkuleppel
Tähtaeg: 25/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA