Osaühing SKAT-KESKUS

Firma Skat-Keskus OÜ on asutatud 1999.aastal. Meie pakkume oma klientidele kompleksteenuseid projekteerimise, ventilatsiooni, kliima-, automaatika- ja elektrisüsteemide paigalduseks ja hoolduseks.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Firma Skat-Keskus OÜ on asutatud 1999.aastal.

Meie pakkume oma klientidele kompleksteenuseid projekteerimise, ventilatsiooni, kliima-, automaatika- ja elektrisüsteemide paigalduseks ja hoolduseks.

2004.aastal firma läbis sertifitseerimise standardi ISO 9001:2000 järgi, 2007.aastal oli sertifikaat uuendatud uue standardi ISO 9001:2015 järgi ja antud hetkel firma teguseb turul kui dünaamiline, hästi organiseeritud ja paindlik ettevõte.

Firma projekteerimisosakond, kus töötavad üksnes diplomeeritud ja kogenud insenerid, koostab kvaliteetseid ventilatsiooni-, konditsioneerimis-, automaatika- ja elektrisüsteemide projekte.

Seadmete paigaldusega tegelevad oma montaažibrigaadid, kus töötavad mitmeaastaste kogemustega ja kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid. Teenindusosakond määrab ventilatsiooni-, konditsioneerimis- ja muudes tehnosüsteemides kindlaks mis tahes rikked ja pärast seda pakub välja soodsaimad variandid avastatud probleemide kõrvaldamiseks.

Samuti oleme me valmis rekonstrueerima ja moderniseerima vananenud ventilatsiooni-, kliima-, automaatika- ja elektrisüsteeme.

Täielik spekter osutatavaid teenuseid on võimaldanud meil hõivata oma osa turul, kus me vastame täielikult oma rohkearvuliste klientide nõuetele.

tööpakkumist

Osaühing SKAT-KESKUS

EELARVESTAJA

kokkuleppel
Tähtaeg: 25/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA
Osaühing SKAT-KESKUS

ELEKTRITÖÖDE PROJEKTIJUHT

kokkuleppel
Tähtaeg: 25/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA