Orkla Eesti AS

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille esimene eelkäija alustas tegevust 1806. aastal Tallinnas. Kalev on olnud aastaid Eesti tuntuim ja mainekaim kaubamärk. Ettevõtte põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrukondiitritoodete tootmine ning müük.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Kiusatus aastast 1806.

Eesti suurima ja vanima kondiitritööstusettevõtte AS Kalevi uus ärinimi on alates 01.02.2018 Orkla Eesti AS. Maist 2010 kuulub ettevõte Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla.

Kalevi kommivabriku esimene eelkäija alustas tegevust 1806. aastal Tallinnas. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk.

Ettevõtte põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste tootmine ning müük. Lisaks tavasortimendile valmistatakse tooteid ka eritellimuste alusel, töötades koostöös kliendiga välja kliendi sõnumiga tooteid.

Kalevi maiustused valmivad alates 2003. aastast Harjumaal Jüri lähistel Põrguväljal asuvas kaasaegses tootmishoones. 26 500 ruutmeetril paikneva tootmiskompleksi maksimaalne koguvõimsus ulatub ca 15 tuhande tonnini aastas.

Enamik, s.o. ca 88% Kalevi toodangust müüakse Eesti turul. Ettevõttele kuulub muuhulgas ka seitsmest šokolaadipoest koosnev jaemüügikett. Samas tegeletakse aktiivselt ka ekspordiga. Peamisteks välisturgudeks on Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa.

Orkla Eesti tütarettevõte Maiasmokk on Eesti vanim järjest tegutsev kohvik Tallinnas, mis pakub laias valikus kohapeal valmistatud kondiitritooteid ja käsitöökompvekke. Kohviku teisel korrusel pakutakse kergeid suupisteid ja sooje roogi.

Ettevõte annab tööd rohkem kui 400-le inimesele.


MIKS TÖÖTADA KALEVIS?

Oma töötajatele pakume me mitmeid soodustusi ja lisavõimalusi. Maksame näiteks toetust lapse sünni, kooliaasta alguse, tööjuubeli jm korral. Lisavõimalustena pakume töötajaile tasuta transpordi Tallinnast tööle ja tagasi, meil on oma raamatukogu, lastetuba ja jõusaal.

Kõige olulisem on aga see, et meil on sõbralik ja üksteist toetav meeskond ning palju põnevat ja väljakutseid täis tööd kommivalmistamisest ettevõtte juhtimiseni välja.

tööpakkumist

Orkla Eesti AS

Tootmistööline

€ 600 - € 1.100
Tähtaeg: 08/08/2020
Orkla Eesti AS

Müügisekretär

kokkuleppel
Tähtaeg: 04/05/2018
kokkuleppel

SALVESTA