Optimera Estonia AS

Ehituse ABC ärinimega AS Optima Estonia kuulub rahvusvahelisse kontserni Saint-Gobain. Ehituse ABC kaupkuseketti kuulub 11 kauplust üle Eesti. Meie ettevõtet ja töötajaid iseloomustab usaldusväärsus, proffessionaalsus ja kliendisõbralikkus.

5

100%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
100%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Ehituse ABC on vanim ja kogenuim ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügikett Eestis.

Esimene kauplus avati ettevõtte Famar-Desi poolt juba 1995. aastal, kuid Ehituse ABC nime hakkas see kandma alles 1999. aastal. Tänaseks kuulub ettevõte maailma 100 edukaima ettevõtte hulka kuuluvasse Saint-Gobaini kontserni, kuid kauplusteketi nime kasutatakse endiselt. Eestis on kokku 11 kauplust, millest suurim asub Tallinnas, aadressil Peterburi tee 71; lisaks on ettevõttel 2 kauplust ka Lätis. Kaubavalikusse kuuluvad üldehitusmaterjalid, siseviimistlus–materjalid, sanitaartehnika, kütte- ja ventilatsioonitooted, rauakaubad, elektrikaubad ning ehituskeemia.


MISSIOON

AS Optimera Estonia missiooniks on varustada inimesi inim- ja keskkonnasõbralike ehitusmaterjalidega elukeskkonna parendamise eesmärgil.


VISIOON

AS Optimera Estonia on Balti riikide juhtiv ehitusmaterjalide, viimistlus- ja sisustuskaupade ning koduaiatoodete müüja, kes pakub kliendile kaasaegseid ja keskkonnasõbralikke lahendusi.

Meie ettevõtet ja töötajaid iseloomustab usaldusväärsus, professionaalsus ja kliendisõbralikkus. Ettevõttes järgitakse Saint-Gobain Grupi kaasaegseid juhtimis- ja kvaliteedisüsteemi ning tööohutuse nõudeid.

 

Parim valik, selge see | Ehituse ABC

Kommentaarid

27.11.2018
Plussid
Töökas kollektiiv!
Miinused
Töötaja
Lae veel kommentaare

tööpakkumist

Optimera Estonia AS