MUHK INVEST OÜ

Muhk Invest OÜ on 2010 aastal Karksi-Nuias asutatud ettevõte, Sellest ajast saadik oleme tegelenud üldehitustöödega nii suurfirmadele kui ka eraisikutele ja korteriühistutele.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Muhk Invest OÜ on asutatud aastal 2010 Karksi-Nuias, sellest ajast saadik oleme tegelenud üldehitustöödega. Algselt lähiümbrusele suunatud ehitustöödega oleme jõudnud nii kaugele, et teeme ehitustöid üle Eesti ja oleme sammud seadnud ka Lätti.

8 aastat tagasi alustanud ettevõttest on tänaseks kujunenud edukas väikefirma, kellel on koostööpartneriteks mitmed erinevad suurfirmad. Kuid pakume teenust ka eraisikutele ja korteriühistutele. Aastatega on meie meeskonnal kogunenud palju kogemusi.

 

Meie töö tugineb teie ootuste täitmisel ja ületamisel. Teie soovid, Meie teostused!

 

Meie prioriteet on professionaalne ja kõrgekvaliteediline töö. Kuulame klientide soove ning üheskoos saavutame parima tulemuse. Oleme sõnapidaja ettevõte – kui midagi lubame, siis ka selle täidame. Samuti omame ehitus-ja ehitusjuhtimise alast litsentsi majandustegevuse registris EEH006049.

Toredaid tegemisi ja ettevõtmisi on olnud küllaga, mida kajastab ka meie uuenev galerii. Kui vajate mõnda tööd, mis meie tegevusega haakub, olete oodatud meiega ühendust võtma. Ka uued ehitusalased väljakutsed on teretulnud.

 

Toetame kohalikku spordielu

Aitasime Karksi-Nuia discgolfi pargi rajamisel ja samuti toetame Karksi Racing Team`i, Ainja krossirada ja Gümnaasiumi staadioni inventari soetamist. Oleme õla alla pannud ka teistele kohalikele üritustele.