MILECTRIA EST OÜ

Milectria on laienev elektrisüsteemide tootja, mille tootevalik koosneb juhtme- ja kaablikimpudest ja elektripaneelidest.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Valgustusseadmete ja elektrilampide tootmine

Milectria on laienev elektrisüsteemide tootja, mille tootevalik koosneb juhtme- ja kaablikimpudest ja elektripaneelidest. Milectria üleilmne klientuur, kuhu kuuluvad mõned oma valdkonna kõige kõrgemalt hinnatud ettevõtted, kasutab tooteid nii militaarvarustuse kui tööstusrakenduste jaoks.


MILECTRIA TÄNA

Milectria on laienev elektrisüsteemide tootja, mille tootevalik koosneb juhtme- ja kaablikimpudest ja elektripaneelidest. Me paneme suurt rõhku asjatundlikkusele ja tippkvaliteediga teostusele ning me arendame, disainime ja toodame oma tooteid kõige nõudlikumate keskkondade jaoks ning oma klientide vajadused mitmekülgse partnerluse alusel. Milectria üleilmne klientuur, kuhu kuuluvad mõned oma valdkonna kõige kõrgemalt hinnatud ettevõtted, kasutab tooteid nii militaarvarustuse kui tööstusrakenduste jaoks.


MILECTRIA HOMME

Sektor õpib Milectriat hindama tipptasemel pühendumise, kvaliteedi ja laiahaardelise asjatundlikkuse tõttu, mis ulatub disainietapist kuni paigaldusprotsessini. Meist saab oma sektori usaldusväärne partner ning suurepäraste kasvu- ja arenguväljavaadetega ettevõte. Milectria maine põhineb klientidele loodud konkurentsieelisel, mis tuleneb ettevõtte järjepidevast panustamisest tootearendusse ja kvaliteedi parandamisse.


TOOTED

Meie põhitooted on juhtme- ja kaablikimbud ning elektripaneelid. Lisaks toodame muid elektromehaanilisi paigaldisi ning pakume erinevate masinate ja seadmete valmiskujul tarneteenuseid.