MEDICAL PHARMACY GROUP AS

AS Medical Pharmacy Group on Eesti kapitalil tegutsev ettevõte, mis toodab personaalseid vitamiine, mineraalaineid ja erinevaid tervisetooteid. Hea enesetunne, tugev tervis ja elujõu tagamine on meile olulised.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

AS Medical Pharmacy Group on Eesti kapitalil tegutsev ettevõte, mis toodab personaalseid vitamiine, mineraalaineid ja erinevaid tervisetooteid.

Hea enesetunne, tugev tervis ja elujõu tagamine on meile olulised. Soovime pakkuda oma klientidele parimat ning sel põhjusel läheneme neile individuaalselt. Teeme iga päev tööd selle nimel, et kõigil oleks võimalus tugevdada oma tervist personaalselt temale valmistatud toodetega, sest igaüks meist on unikaalne ning igal organismil on oma eripärad ja vajadused.

Teadus- ja arendustöö

Toodete ettevalmistamises on osalenud erineva akadeemilise taustaga professionaalidest koosnev meeskond, kuhu kuuluvad nii biokeemikud, bioloogid, toitumisspetsialistid, farmatseudid, toidutehnoloogid ja geenitehnoloogid, keda ühendab süvendatud huvi inimese füsioloogia ja tervise vastu. Arendustöö toetub põhjalikele terviseuuringutele ning teaduskirjandusele, mille tulemusena on välja töötatud väga lihtsalt täidetav küsimustik määramaks inimese elustiilist ja toitumisharjumustest tulenevad ainepuudused.

Tänaseks kuuluvad meie tootevalikusse lisaks vitamiinidele ka mineraalained ning pideva arendustöö käigus plaanime oma klientideni tuua veelgi laiema tootevaliku, mis tugevdaks igakülgselt nende organismi tervikuna. Sealjuures lähtume alati oma missioonist hoida pakutavad tooted konkreetsest isikust ja tema vajadustest lähtuvana.

Labor

Meie Eestis asuv labor on sisustatud kõiki Euroopa Liidu toidulisandite tootmise reegleid silmas pidades. Oluline on ka see, et protsess on automatiseeritud ning seda juhib keeruline programm, mis võimaldab olulisel määral vähendada protsessi käigus tekkida võivaid vigu.

Kogu protsess saab alguse kliendi poolt korrektselt täidetud ankeedist. Viimase põhjal koostatakse retsept, mille järgi valmistatakse nii vesilahustuvate kui ka rasvlahustuvate vitamiinide kapslid. Kapslid pannakse blistritesse, mis omakorda pakendatakse ning saadetakse seejärel kliendile.