MASS AS

Üle 25. aasta oma alal tegutsenud AS MASS on käesolevaks ajaks üks suurimaid kattevineeri (spooni) ja väärispuidu müüjaid Balti regioonis.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

ASi MASS eesmärgiks algusaastatest alates on tegutsemine põhimõttel – kõik ühest kohast ning pakkuda parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupu ja seda parima teeninduse juures.

Üle 25. aasta oma alal tegutsenud ettevõte on käesolevaks ajaks üks suurimaid kattevineeri (spooni) ja väärispuidu müüjaid Balti regioonis. Lisaks spooni ja massiivpuidule pakume mitmesuguseid abimaterjale mööblitööstusele nagu spoonkant, liimilint, termoniit, mööbliõli ning teisi puittooteid nagu liimpuit, terrassilauad ja merevineerid. Lisaks pakume ka spoonitud plaatide (PLP, MDF ja tisleri).

AS MASS suudab suurepäraselt täita kõikide praeguste ning tulevaste klientide nõudluse kvaliteetse loodusliku materjali osas.

Anname oma klientidele põhjuse olla uhke meie, kui koostööpartneri üle!

Meie koostööpartneriteks on suurimad Ameerika, Aasia ja Euroopa spooni-, massiivpuidu ja teiste materjalide tootjad ning kohalikud kui ka välisriikide mööblitootjad, uste ja akende valmistajad, trepitegijad, haljastajad ning teised puiduala spetsialistid.

AS Mass on Itaalias asuva kvaliteetseima tehnoloogilise spooni tootja ALPI S.P.A edasimüüja Eestis. ALPI spoonivalik hõlmab üle 14000 artikli, mille hulgast leiab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase. Samuti pakub ALPI tehas kõrgkvaliteetselt viimistletud Alpikord spoonplastikuid.

tööpakkumist

MASS AS