MARIINE AUTO AS

MARIINE AUTO AS tegutseb peamiselt hulgi- ja jaekaubanduses ning tema põhitegevuseks on sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Kes me oleme?

AS Mariine Auto on Subaru ametlik esindaja Eestis alates 1993 aastast. Ettevõte kuulub Subaru Nordic AB müügivõrku, kes on tehase importööriks Taanis, Rootsis, Soomes, Eestis, Lätis ning Leedus.

Alates 2008.aasta sügisest, mil sõlmiti koostööleping KW Bruun Baltic OÜ’ga, alustas Mariine Auto Jõhvis ja Pärnus Subarute kõrval ka Peugeot’ müügi ning teenindusega.

Tänu aastatepikkusele Subaru esindamise kogemusele ei tegele ettevõte üksnes autode müügi ja järelteenindusega. Mariine Auto meeskond panustab 1997 aastast aktiivselt Eesti auto- ja kardispordi arendamisse ning ütleb oma sõna sekka Subaru ralliautode ettevalmistuse ja turustamise juures. Firma on olnud tegev ka Eesti Autospordi Liidu ja Markko Märtini koostöös asutatud noorte rallisõitjate projekti Subaru – E.O.S. Rally Team-i toetamisel.

Lisaks autospordile on Mariine Auto mitmete Eesti kergejõustiku ja motokrossi projektide toetaja ning nõu ja jõuga on osaletud erinevates haridus- ja heategevusprogrammides. Ettevõte on pikka aega toetanud ka endist tippkrossisõitjat Avo Leokit.

Firma peakontor asub Tallinnas aadressil Veerenni 58. Nagu ühele õigele Subaru traditsioonide edasikandjale kohane, jääb juhuslikult otse meie peakohale lennukite maandumiskoridor ning vahetuslähedusse Tallinna Lennuväli.

Lisaks pealinnale on Mariine Auto esindatud ka: Tartus – Ringtee 63; Pärnus– Roheline 66; Jõhvis – Jaama 42b; Narvas – Tiimani 5

 

Millega tegeleme?

Meie põhitegevuseks on Subaru ja Peugeot sõidukite müük ning järelteenindus. Samuti teostame pisemaid hooldus- ning remonttöid ka teistele automarkidele. Lisaks pakume oma kogemusi ning tehnilist tuge Subaru võisltlusautode soetamisel, ehitamisel, hooldamisel ning hilisemal turustamisel.

Erialaseid loenguid pidades, oleme oma oma teadmisi ja oskusi jaganud Eesti erinevates õppeasutustes.  Koostööd oleme teinud Eesti Maaülikooli, Tallinna Tööstushariduskeskuse, Võrumaa Kutsehariduskeskuse  ning Põltsamaa Ametikooliga.

Meile ei ole võõras ka sõna „üritusturundus“. Oleme paljudele firmadele olnud abiks just selles valdkonnas, pakkumaks neile lisaväärtust Subaru demoürituste ning sõidukoolituste näol.

tööpakkumist

MARIINE AUTO AS

Hooldusnõunik

€ 640 - € 2.500
Tähtaeg: 31/08/2020
MARIINE AUTO AS

Autotehnik

€ 1.000 - € 2.500
Tähtaeg: 31/08/2020