MAAG Grupp AS

Maag Grupp on toiduainete tööstuseid koondav Eestimaine ettevõte. Pakume oma tarbijatele tooteid, milles on ühendatud kvaliteet ja traditsioonid.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Maag grupp on eestimaine toiduainete tööstuseid koondav ettevõtete grupp.

AS MAAG Grupp on 1996. aastal tegevust alustatud Eesti kapitalil põhinev firma, millest on tänaseks välja kasvanud toiduainete tootmise ja müügiga tegelevate firmade grupp. Meie põhitegevusala on jahutatud ja külmutatud toiduainete vahendus ja distributsioon.


MEIE ETTEVÕTTED

FARMI PIIMATÖÖSTUS
AS Farmi Piimatööstus pakub tooteportfellis Viru- ja Vooremaalt varutud piimast valmistatud kvaliteetseid piimatooteid Farmi kaubamärgi all.

RANNAROOTSI LIHATÖÖSTUS
Rannarootsi Lihatööstus AS on üks Eesti juhtivatest lihatööstustest ning pakub oma tooteportfellis üle 200 lihatoote, milles on esindatud enamus lihatoodete liikidest. Rannarootsi Lihatööstus turustab oma tooteid RANNAROOTSI ja ISUKAS kaubamärkide all.

POUTTU
Pouttu OY on suuruselt neljas lihatööstus Soomes ning pakub oma portfellis üle 250 lihatoote, milles on esindatud enamus lihatoodete liikidest. Tooteid turustatakse POUTTU kaubamärgi all.

AVALON FOODS
Avalon Foods on Poola ettevõtte, mille tegevusalaks on külmutatud ja jahutatud toiduainete, peamiselt liha ja lihatoodete vahendus Euroopas, Aasias, Aafrikas, Kesk-Idas ja Pärsia lahe piirkonnas. Ettevõttel on müügikontorid ka Qingdaos (Hiina) ja Manilas (Filipiinid).

MEST FOOD
MEst Food OÜ tegevusaladeks on külmutatud ja jahutatud toiduainete, peamiselt liha ja lihatoodete vahendus Euroopas ja teistel kontinentidel.

BLACK ANGUS
Lihapood Black Angus gurmaanidele ja teistele toiduhuvilistele.

NIGULA PIIM
Nigula Piim OÜ põhitegevuseks on piimatootmine ja sellega seonduv lehmakarja kasvatus. Ettevõttel on 990 veist, neist 500 lehma.

tööpakkumist

MAAG Grupp AS

Komplekteerija

kokkuleppel
Tähtaeg: 13/04/2018
kokkuleppel

SALVESTA