LUST OÜ

Hooldusproffi kogenud ja oskusliku meeskonnaga osutame professionaalset abi haljastus- ja hooldustöödes alates rohujuure tasandist kuni kõige kõrgemale – muruniitmisest katusepesu ja lumekoristuseni. Meie abiga saab Teie kodu nii seest kui väljast kiiresti ja kvaliteetselt puhtaks ja korda.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

HOOLDUSPROFF

Muru metsistub? Võsa vohab? Lumi laiutab? Hooldusproff aitab!

Hooldusproffi kogenud ja oskusliku meeskonnaga osutame professionaalset abi haljastus- ja hooldustöödes alates rohujuure tasandist kuni kõige kõrgemale – muruniitmisest katusepesu ja lumekoristuseni. Meie abiga saab Teie kodu nii seest kui väljast kiiresti ja kvaliteetselt puhtaks ja korda.

Tegutseme põhiliselt Tartus ja Tartumaal, kokkuleppel osutame oma kvaliteetseid ja hea hinnaga teenuseid üle Eesti. Võtame rõõmuga vastu väljakutseid ainulaadsete probleemide lahendamiseks, konsulteerime ja abistame meelsasti. Meie tehtud tööde pilte näete galeriis.

Meie lemmiktegevused on:

  • Muruniitmine
  • Võsalõikus
  • Hekilõikus
  • Tänavakivide pesu
  • Katusepesu
  • Lumekoristus
  • Jääpurikate eemaldamine

Hooldusproffi laia tegevusvaldkonda kuulub ka lume äravedu, kinnisvara hooldustööd (nt ohtlike puude langetamine, kändude freesimine) ja puhastusteenused (nt aknapesu, remondijärgne koristus), haljastuse rajamine (nt muru, kiviteed, veesilmad) ning muud teenused (nt aedade ja terrasside ehitus).

Kliendi rahulolu on meile parim tunnustus!

Helistage või kirjutage meile ja koos leiame Teie murele parima lahenduse!

LADU LINNAS

Suurepärased ilmastikukindlad logistiliselt hästi ligipääsetavad väikelaod Tartu ringteel.

Kiire ja mugav lahendus lühiajaliselt või pikemalt nii suuremate kui väiksemate asjade turvaliseks hoiustamiseks. Vabanege murest, kuhu küll oma kraam panna!

Linnalao konteinerisse mahub mööbel ja kodune vara remondi ajaks või vahepeatusena kolimisel. Väikeladu sobib talvekorteriks mootorrattale, paadile või jetile või suvekorteriks talveasjadele. Ladustage ehitusmaterjale, tööriistu, aiatarvikuid ja kõike muud, mis lühemaks või pikemaks ajaks panipaika vajab. Väiksema ruumivajadusega kraami jaoks ei pea rentima tervet konteinerit, vaid võite pakkida oma vara 1m x 1m x 2m euroalusele ning meie tõstame selle turvaliselt riiulile ootama, kuni Teil tekib taas vajadus kasutamiseks.

Oma hoiustatud asjadele saate ligi igal ajal, 24/7. Konteinerid asuvad aiaga piiratud alal, mille värav on avatud tööpäeviti kella kuueni ning töövälisel ajal avaneb värav kliendile antud telefoninumbrile helistades. Euroalustel laopinnad asuvad valvestatud laoruumis, kuhu on vaba ligipääs E-R 8-17 ning peale tööpäeva lõppu pääseb laoruumi vastavalt kokkuleppele.

Laopindade hinnad algavad 10 eurost kuus ning konteineritel 60 eurost kuus sõltuvalt rendiperioodi pikkusest. Küsige hinnapakkumist või lisainfot telefonil +372 555 90 383 või info@ladulinnas.ee või kontaktivormi kaudu siinsamas kodulehel.

Linnalaos on Teie asjad kindlas kohas!