LIVIKO AS

Liviko on 1898. aastal asutatud Eesti rahvuslik alkoholitootja, mis ühendab endas enam kui saja-aastase kodumaise alkoholi tootmise traditsiooni ning tänaste klientide nõudliku maitse.
0 hinnangut

Liviko on 1898. aastal asutatud Eesti rahvuslik kvaliteetalkoholi tootja, mis tegutseb ühe juhtiva alkoholiettevõttena kõigis kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus. Oma rohkem kui saja-aastasele kodumaise alkoholi tootmise traditsioonile toetudes pühendume tänaste klientide ootustele ja soovidele. Meistrilt meistrile edasi antud oskused ja põlvkondade jagatud kogemused on ühendatud nüüdisaegse tootmistehnika ja tulevikku vaatava tootearendusega. Puhtast loodusest pärit koostisainetega joogiretseptid, põhjalikult arendatud tootmistehnoloogiad ja suurtootmise kõrval osaliselt käsitööna valmivad väikepartiid pakuvad naudingut ka kõige nõudlikumale maitsele. See kvaliteet teeb Livikost Liviko.

Sotsiaalne vastutus

Kvaliteetalkoholi tootjana on Liviko võtnud endale Eesti alkoholikultuuri edendaja ning vastutustundliku ja mõõduka alkoholitarbimise eestvedaja rolli. Vastutustunne oma klientide ees Eestis ja enam kui kahekümnes välisriigis väljendub meie toodete kõrges kvaliteedis ning järjepidevas loomingulises ja nõudlikus tootearenduses.

Liviko tooted on varustatud hoiatusmärkidega, mis kutsuvad üles vastutustundlikule alkoholitarbimisele. Meie eesmärk on süvendada ühiskonnas arusaama, et alkoholist tuleb hoiduda lastel ja alla 18-aastastel noortel, samuti rasedatel. Peame oma kohuseks jätkata selgitustööd, et alkoholi tarvitanud inimesed ei istuks autorooli ning et töötegemine ja alkohol ei sobi kokku. Seepärast lisame kõigi oma toodete etikettidele ja reklaamidele kolm hoiatusmärki: „Rasedad ei tohiks alkoholi tarbida!“, „Kui jood, ära juhi!“ ja „Lubatud vaid üle 18-aastastele!”. Nende märkidega varustab Liviko ka kõigi oma maaletoodavate alkohoolsete jookide reklaamid.

Liviko on seadnud endale seaduses nõutust karmimad alkoholi reklaamipiirangud. Me oleme liitunud Eesti alkoholitootjate aukoodeksiga ja alkoholitootjate, -importööride ja telekanalite kokkuleppega alkoholireklaami esitamisel. Me teeme koostööd selle nimel, et alkoholireklaam ega alkohol ei jõuaks lasteni.

Alkoholiaktsiisi tasumist riigieelarvesse kinnitab maksumärk. Liviko on aastaid panustanud salaalkoholi vastasesse tegevusse, olles üks alkoholi maksumärgi ellukutsujatest ja maksumärgi turvalisemaks muutmise toetajatest. Kontrollimata tingimustes toodetud ja teadmata koostisega alkohol võib olla surmavalt ohtlik inimeste tervisele ja kahjustab Eesti majandust.

Liviko toetab

Liviko toetusvaldkonnad on kaalutletult valitud ja pikaajalised projektid. Kodumaise ettevõttena suuname oma toetuse rahvuslikult olulistesse valdkondadesse, mille kultuurilist tähendust peame Eesti jaoks oluliseks.

Liviko toetab pikaajaliselt Rahvusooperit Estonia, Eesti Riiklikku Sümfooniaorkestrit ja Eesti Kunstimuuseumi. Liviko on Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistluse taasalgataja ja toetaja.

Liviko on juba pikka aega Eesti purjespordi toetaja. Allkirjastasime Eesti Jahtklubide Liiduga kuldsponsori lepingu, millega suurendame oma toetust Eesti purjesportlastele Tokyo 2020 olümpiamängude ettevalmistusteks.

 

Liviko on vastutustundlik, kvaliteeti, traditsioone ning kultuurset alkoholitarbimist väärtustav rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ning kuulub Balti riikide kolme suurema alkoholifirma hulka. Me arendame oma brände hoole ja armastusega, esitleme teisi maailma kvaliteetalkoholi tootjaid lugupidamisega ning oleme igas olukorras usaldusväärne partner.

Pakutavat ametikohta

LIVIKO AS

Klienditeenindaja-müüja

kokkuleppel
Tähtaeg: 30/04/2018
LIVIKO AS

Müüja-klienditeenindaja

kokkuleppel
Tähtaeg: 10/05/2018