LEDSHOP OÜ

LedShop OÜ on LED valgustite tootmise, impordi ja ekspordiga tegelev ettevõte, spetsialiseerudes ärikliendile. Lisaks erinevate lahenduste loomisele tegeleb Ledshop OÜ igapäevaselt ka projektijuhtimisega.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Ledshop OÜ on LED valgustite tootmise, impordi ja ekspordiga tegelev ettevõte, spetsialiseerudes ärikliendile.

Lisaks erinevate lahenduste loomisele tegeleb Ledshop OÜ igapäevaselt ka projektijuhtimisega. Omame täielikku kompetentsi osalemaks arendusprojektides alates planeerimise hetkest kuni lõpliku valmimiseni.

Meie peamine suund on tööstus- ja büroohoonete valgustus, pakkudes nii üldvalgustust kui ka mitmeid erilahendusi, mille hulka käib ka fassaadivalgustuse tootmine.

Tööstustes kasutab Ledshop OÜ mitmeid erinevaid lahendusi, olenevalt tööstuse ja hoone eripärast. Suurtes rasketööstustes kasutab Ledshop OÜ Eestis endi poolt arendatud HAMK tööstusvalgustid. HAMK valgustites kasutatakse vaid tippkvaliteediga komponente nagu eritellimusel CREE LED elemendid, MeanWell toiteplokid, LedIL optika jpm. Kõik tooted vastavad nõuetele ning on läbinud vajalikud kvaliteeditestid tunnustatud laborites. Kuna toodame valgusteid ise, oleme võimelised täitma kõiksugused erinevaid nõudeid, alates valgusvihu nurgast, võimsusest kuni kaitsematerjalideni välja.

Suudame pakkuda äärmiselt kvaliteetset tulemust, väga erineva keerukusega töid ning konkurentsivõimelist hinda. Julgeme väita, et meie peamine erinevus konkurentidest on projektipõhine põhjalik lähenemine ning kliendi jaoks väikseimate kuludega kvaliteetse lahenduse leidmine.

Tänu individuaalsele lähenemisele oleme sooritanud mitmeid erineva keerukusega projekte, alates väikestest kontoritest, DALI erilahendustest kuni karmide nõuetega suurtööstusteni välja. Kõik meie tööd põhinevad valgusarvutuste tulemustena, mistõttu saame kliendile kindlustada paberil tulemuse ka 100% reaalses elus.

tööpakkumist

LEDSHOP OÜ

Tootearendusjuht

kokkuleppel
Tähtaeg: 14/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA