Labelprint OÜ

Peamiselt tegeleme rullis kleebisetikettide tootmisega tööstustele, etiketiprinteritele ja kaaludele, kasutades selleks flekso-trükimasinaid.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Täielikult Eesti kapitalil põhinev LabelPrint OÜ alustas tegutsemist 2001. aastal. Kolm aastat hiljem, 2004. aasta jaanuaris sai LabelPrint’ist Paraprint ASi ja Paraprint SIA sajaprotsendiline omanik.  Ettevõtete ühinemise tulemusel oleme suurim Eesti kapitalil põhinev kleebisetrükikoda Eestis. Järjepidevate investeeringutega uutesse lahendustesse oleme tänaseks parimate tehniliste võimalustega flekso-trükikoda Eestis. 2015 aastal alustasime ka uue põlvkonna digitrükimasinaga kleebiste valmistamist. 2016 alustasime shrink sleeve tootmise ja paigaldamise teenusega.

 

Ettevõtte missioon:

LabelPrint OÜ pakub klientide individuaalsete nõudmiste ja vajaduste rahuldamiseks ainult väga kvaliteetseid kleebis- ja trükietikette, lühimaid võimalikke tähtaegu ja konkurentsivõimelist hinda.

 

Ettevõtte eesmärk:

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda uuenduslikke tooteid ja kõrget tootekvaliteeti konkurentsivõimeliste hindadega; olla usaldusväärne ja paindlik ettevõte.

 

Meeldiva kohtumiseni!