KULBERT AS

AS Kulbert on 1992. aastal asutatud, eesti kapitalil põhinev IT hulgi- ja jaemüügi ettevõte. Kulbert on Eestis ainus ettevõte, kes on tuntud kaubamärke EPSON ja KYOCERA maaletooja, kes pakub nende seadmetele ka hooldust. Pakume mõistliku hinnaga printerite renti, jättes kõik tehnilised ja k

5

100%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
100%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

AS Kulbert on 1992. aastal asutatud, eesti kapitalil põhinev edukas IT hulgi- ja jaemüügi ettevõte.

Oleme aastaid fokuseerinud oma tegevust trüki- ja esitlustehnika maaletoomise, rendi ja hooldusega. Kulbert on Eestis ainus ettevõte, kes on tuntud kaubamärke EPSON ja KYOCERA maaletooja, kes pakub nende seadmetele ka hooldust. Pakume nende kaubamärkidele parimat laoseisu, teenindust ja head ning paindlikku hinda. Alates 2006. aastast oleme tegelenud aktiivselt ka kõige muu IT valdkonda puudutava projektimüügiga, mille eeliseks on võimalikult personaalne teenindus ja kliendi vajadustele ning ootustele vastava lahenduse leidmine.

Meie eelisteks ning tugevusteks on võimalikult personaalne klienditeenindus, parim ja laiem laoseis Eestis esindatavate kaubamärkide ulatuses, hea hind ning paindlikkus.

Hooldus

Kui teil on mure oma IT tehnikaga, siis aitame teid suurima hea meelega. Soovitame enne seadme hoolduskeskusesse toomist helistada. Võimalik, et oskame teid aidata ka ilma, et peaksime kohale tulema või vajadusel suuname teid seadme tootnud kaubamärgi esindaja juurde (juhul kui on tegu meie jaoks esindamata seadmega).

Lisaks pakume võimalust, et tuleme kokkulepitud tasu eest ise seadmele järele ja toome tagasi. Kui olete väsinud pidevatest probleemidest oma printeri või koopiamasinaga, siis võiksime koos, ennetamaks probleeme, kaaluda hoolduslepingu sõlmimist.

Garantiiremonti teeme ise järgnevatele kaubamärkidele: EPSON, KYOCERA, X-RITE, BIRCH, BIXOLON. Lisaks sellele aitame teid võimalusel kõigi teiste tuntud kaubamärkidega nagu HP, XEROX, Brother, LENOVO; DELL jne.

Meie hooldustehnik saab teid aidata seadistustega kaughalduse kaudu.

Printerite rentimine

Kui teie ettevõte vajab printerit, siis üks mõistlik lahendus on läbi Kulberti printer rentida ja tasuda mõistlikku hinda vaid väljatrükkide eest, jättes kõik tehnilised ja kulumaterjali mured Kulbertile. . Kulbertil on selleks pakkuda erinevaid pakette. Teie kontoris on alati töökorras ja uus printer või koopiamasin.

Kommentaarid

16.11.2018
Plussid
rahulolu töötajatel
Miinused
0
Lae veel kommentaare