KRISLING OÜ

Pehme mööbli tootmine, müük ja eritellimused.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

1993. aastal asutatud Krisling OÜ eesmärgiks on alati olnud toota parimas põhjamaises ja modernistlikus vaimus pehmet mööblit – funktsinaalset ja moodsat, samas mugavat ning vastupidavat. Ka klassikalisema maitse austajad leiavad meie toodete seast omad lemmikud. Eesmärkide täitumisele on aidanud kaasa aastate pikkune koostöö erinevate Eesti disainerite ning arhitektidega. Koostöö nendega on viinud mitmete kaasaegsete ja põnevate sisekujunduste sünnini nii Eestis kui ka Soomes, Rootsis ja Saksamaal.

Põhiosa ettevõtte mitmekülgsest toodangust moodustavad siiski Krislingu disainitud tugitoolid ning diivanid. Tänu oma heale disainile, ergonoomilisusele ning vastupidavusele on Krisling OÜ pehme mööbel leidnud rahulolevaid kliente Skandinaaviast Euroopani. Viimased kümme aastat on eksport moodustanud põhiosa ettevõtte toodangust. Alates 2000. aastast oleme EASi toel oma pehmet mööblit tutvustanud ka rahvusvahelisel Kölni mööblimessil.

Eesti tarbija saab meie toodanguga tutvuda Tallinna mööbli ja sisustusmessidel. Mõningaid meie tooteid võib leida ka Eestis tuntud mööblikaubamajade ASKO, Sotka ning Diivaniparadiisi kaubavalikust. Tuginedes pikaajalisele kogemusele ja koostööle disainerite ning arhitektidega saame oma meeskonnaga kiirelt ning paindlikult juurutada uusi tooteid ning teostada põnevaid eritöid. Koostöös kliendiga on võimalik leida õige lahendus ka kõige originaalsemale nägemusele ja unistusele.