KANGADZUNGEL OÜ

Kangadzungel OÜ tegeleb käsitöötarvete müügiga.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Kangadzungel alustas hobikorras.

Olin kõigest vaid noor õmbleja, kes kammis mööda poode ning endale mitte midagi huvitavat selga ei leidnud. Samal ajal tutvusin ühe mööblikaupmehega. Mööblikaupmehel aga leidus Soome ladudes rullis kangast. Palusin tal need Eestise kaasa võtta. Õmblesin palju ja tundsin sellest rõõmu! Just sel hetkel tekkis mul soov ka teistega seda võimalust jagada. Nii see kõik algaski! Aastal 1990. Esimesed kangameetrid said müüdud poolpimedast laost. Siis mõistsin, et on vaja teha oma kangapood.

Esimese kaupluse avasime 1992.a Haapsalu eeslinnas Uuemõisas.

Aasta hiljem avasime esimese poe Tallinnas. See asus Tartu mnt´l, Sossi mäel – paberivabriku vanas paekivimajas läbi esimese ja teise korruse. Ajaga kauba kogus kasvas ja ruum jäi väikeseks. Oli vaja leida uued ruumid!

Avastasime võimaluse avada kauplus endise kino Eha ruumides. Mõeldud, tehtud! Kolimisel uutesse ruumidesse tegime läbi ka reformi, mis oli osaliselt tingitud seaduse muudatustest ning osa firmast, mis jätkas ainult minu juhtimisel, sai laste (Jane-Ly) poolt ümber ristitud KANGADZUNGLIKS.

Peale seda oleme avanud kauplused teistes linnades: Tallinnas teise poe Mustamäel, Pärnus, Haapsalus, Jõhvis (mis nüüdseks on suletud) , ja aastast 2006 ka Kuressaares ning 2012.a Tartus. Aastal 2009 loobusime oma põhipinnast endises Eha kinos ja kolisime suurematesse ruumidesse Tartu mnt 35. Ka õmblustarvikutele jäi ruumi väikeseks ja tänaseks on ainuüksi see kaup vallutanud üle 600m².

tööpakkumist

KANGADZUNGEL OÜ