K SECURITY OÜ

K Security OÜ on 2015. aastal asutatud ettevõte, ning kätkeb endas enam kui veerand sajandit kogemusi Eesti turvaturul tänu spetsialistidele, kes moodustavad K Security.

5

100%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
100%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

K Security OÜ on 2015 aastal asutatud ettevõte, kuid kätkeb endas enam kui veerand sajandit kogemusi Eesti turvaturul tänu spetsialistidele, kes moodustavad K Security. Võime vaieldamatult väita, et meil on oskused ja kogemus, mis tagab meie klientide meelerahu ja turvalisuse. Kliendina vajate kindlust, et turvalisuse pakkuja ja tema poolt pakutav teenus oleksid alati usaldusväärsed ja meie suudame seda garanteerida.

 

Me mõistame ootusi.

 

Pakume klassikalisi turvateenuseid ja kaasaegseid tehnilisi lahendusi. Anname riske ennetavat nõu, kui vajalik, tegutseme kiiresti ja otsustavalt. Me ei juhi üksnes tähelepanu riskikohtadele, vaid pakume ka selgeid ja praktilisi lahendusi, kuidas edasi toimida. Meie eesmärk on ennetada ja ohjata meie klientide turvaprobleeme ning aidata seeläbi turvamureta realiseerida nende ärivõimalusi.

 

  • K Security OÜ Eesti Turvaettevõtete Liidu liige.
  • K Security OÜ tegevus on kindlustatud hüvitispiirmääraga 200 000 eurot, mis sisaldab ka turvatöötaja tegevusetusest tulenenud kahjusid.
  • Kvaliteetse teenuse tunnustamiseks turvateenuste alal on Bureau Veritas omalt poolt kinnitanud K Security OÜ juhtimissüsteemi vastavust standarditele ISO 9001:2015

 

 

Kommentaarid

08.01.2019
Plussid
Kiire, soodne, kvaliteetne
Miinused
Koostööpartner
Lae veel kommentaare