GEVATEX OÜ

Gevatex OÜ on spetsialiseerunud mitmesuguste kottide tootmisele: sortimendis on nii moekotid kui ka meedikute kotid, seljakotid, sõdurikotid, tööriistakotid jms, kuid toodetakse ka tugevast kangast tehnilise tekstiili ja kodutekstiili tooteid.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Gevatex OÜ on 1996. aastal tegevust alustanud õmblusettevõte, mis põhineb täielikult Eesti kapitalil.

Oleme spetsialiseerunud mitmesuguste kottide tootmisele: sortimendis on nii moekotid kui ka meedikute kotid, seljakotid, sõdurikotid, tööriistakotid jms, kuid toodetakse ka tugevast kangast tehnilise tekstiili ja kodutekstiili tooteid. Oleme algusest peale teinud allhanketöid erinevatele Skandinaavia ja ELi ettevõtetele. Paljudega neist oleme tänaseni säilitanud suurepärased ärisidemed ning meie tootmismahud on aasta-aastalt kasvanud.

Gevatex OÜ- s on hetkel umbes 100 töötajat. Keskmine tootmismaht on ca. 20 000 -25 000 toodet kuus, olenevalt toote keerukusest ja partii suurusest. Tootmismahtu on vajadusel võimalik suurendada. Meie põhimaterjalid on puuvill, puuvilla ja sünteetika segu, polüester, nailon ja polüpropüleen.

Kõrgekvaliteedilise toodangu tagamiseks on meil kvalifitseeritud töötajad ja kõik vajalikud nüüdisaegsed õmblusseadmed. Samuti läbib kogu meie valmistoodang mitmeetapilise kvaliteedikontrolli.


TEENUSED

Tootearendus
Esiknäidise valmistamine kliendi näidise ja/või joonise baasil kõikide soovitud muudatustega. Vajalike materjalide ja aksessuaaride otsing.

Juurdelõikus
Osutame käsijuurdelõikuse teenust juhtudel kui masinalõikamine ei ole võimalik.

Õmblusteenus
Töö universaalmasinatel rasketele materjalidele, kandimasinatel, postmasinatel. Trukkide ja ööside paigaldus suruõhuautomaatidel.

Paelte lõikamine
Kuum- ja külmlõikus automaatmasinal.

tööpakkumist

GEVATEX OÜ

Õmbleja

€ 800 - € 1.000
Tähtaeg: 29/09/2020