GEODEESIA24 OÜ

Kõrge kvaliteediga ja usaldusväärsed maamõõdutööd üle Eesti!

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Oleme innovaatiline ja professionaalse töötajaskonnaga geodeesia ettevõte. Geodeetilisi töid teostame nii Eestis kui ka välisriikides.

Mõõdistamiseks kasutame kaasaegseid Trimble ja Leica elektrontahhümeetreid ja GPS seadmeid, joonestamiseks kasutame Autocad tarkvara. Laserskaneerimiseks kasutame Faro laserskannerit. Punktipilve registreerimiseks kasutame Faro Scene tarkvara.

Töötajaskonda kuuluvad kõrgharitud geodeesiaspetsialistid, kes tipptehnoloogilise mõõtetehnikaga suudavad rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi erisoovid. Meie meeskond suhtub suure hoolega meie kasutuses olevate seadmete korrashoidu ja mõõdistustäpsusesse. Selle tulemusel suudame pakkuda kvaliteetset, kiiret ja mõistliku hinnaga teenust, olles seejuures kliendi seisukohast lähtudes võimalikult paindlikud ja lojaalsed.

Ettevõtte äritegevuse kõige olulisemaks aluseks on klientide usaldus. Geodeesia24 OÜ eesmärgiks on saavutada nii teeninduse, professionaalsuse, kvaliteedi kui ka tööde teostamise osas 100% klientide rahulolu ning leida võimalusi ületada klientide ootusi pakutava osas.

tööpakkumist

GEODEESIA24 OÜ

Ehitusgeodeet

kokkuleppel
Tähtaeg: 04/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA