FRUIT XPRESS OÜ

Meie kireks on puu- ja juurviljad, oleme nende müügiga tegelenud juba 2008. aastast alates. Tänaseks on püsivalikus üle 2000 toote. Meie VÄRSKE toogerupist leiab: Puuvilju, köögivilju, marju, eksootilisi vilju, salateid ja töödeldud tooteid.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Fruit Xpress – värsked viljad koju, kontorisse ja HoReCa ettevõtetele!

Meie kireks on puu- ja juurviljad, oleme nende müügiga tegelenud juba 2008. aastast alates. Tänaseks on püsivalikus üle 2000 toote.

Meie VÄRSKE toogerupist leiab:

  • Puuvilju
  • Köögivilju
  • Marju
  • Eksootilisi vilju
  • Salateid
  • Töödeldud tooteid

Lisaks pakume hotellidele, restoranidele ja catering-ettevõtetele (HoReCa) laia valikut värsketest igapäevakaupadest (piim, juust, liha, kala, munad, kastmed, konservid, maitseained, kuivained, mahlad, pagaritooted, õlid) ja esmaseid tarbekaupu.

Tänu pühendumusele ja parimate lahenduste pakkumisele oleme võitnud klientide südamed ning jõudnud HoReCa sektori juhtivate ettevõtete hulka. Meie jaoks on võtmetähtsusega kvaliteet, personaalsus ja paindlikkus, millele keskendume igapäevases töös. Oma tugevuseks peame väga häid koostööpartnereid ja efektiivset tarneahelat, mistõttu jõuab klientideni alati värskeim kaup. Pakume teenust üle kogu Eesti.

Alates 2016. aasta kevadest pakume puu- ja köögiviljade, marjade, salatite tellimisvõimalust ka eraisikutele Fruit Xpressi e-poest.

Meie ettevõttes töötab üle 50 inimese, kes hoolitsevad igapäevaselt klientide vajaduste eest ja teevad endast kõik, et tagada parim tarnekindlus!
Töötame 7 päeva nädalas, meie kõnekeskus võtab tellimusi vastu E-R 7.00-17.00; L-P 7.00-14.00. Toome puuviljad koju ja kontorisse ning HoReCa-ettevõtetele sinna, kuhu vaja!

Telli värsked ja vitamiinirikkad viljad koju või kontorisse!

tööpakkumist

FRUIT XPRESS OÜ

B-kat. Kaubikujuht

kokkuleppel
Tähtaeg: 09/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA
FRUIT XPRESS OÜ

Universaalne laotöötaja/komplekteerija

kokkuleppel
Tähtaeg: 08/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA
FRUIT XPRESS OÜ

Papipressi operaator

kokkuleppel
Tähtaeg: 13/06/2018
kokkuleppel

SALVESTA