Favor AS

Favor AS on 1990. aastal loodud ettevõte. Täna on Favor suurim õhukese lehtmetalli töötlemisele spetsialiseerunud metallitööstus Eestis.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Favor AS on Eesti juhtiv õhukest lehtmetalli töötlev ettevõte.

Favor on juba veerand sajandit olnud kliendi kasule orienteeritud ettevõte. Meie ettevõtte enamus investeeringuid on suunatud oma tootmisvõimaluste laiendamiseks õhukese lehtmetalli töötlemise valdkonnas ning tänaseks on Favor saanud piirkonna juhtivaks metallitööstusettevõtteks.


AS FAVOR KOLM ÄRISUUNDA ON:

CutCenter – suurim kaasaegse tehnoloogiaga terasemüügikeskus Eestis, mis pakub klientidele võimalust osta õhukest lehtmetalli just sellisel kujul ja mahus nagu neil täpselt vaja on.

Metaform – piirkonna juhtiva metallitööstusena omab mitmekülgset teenuste väärtusahelat, mille abil saab hakkama kõigega alates toote kavandamisest ja materjalihankest kuni seeriatoodangus stantsimise, laserlõikuse, painutamise, koostamise ja lõppviimistluseni.

Profiline – selge turuliider sisevaheseinte ja lagede metallkarkassi müügis. Samuti pakutakse klientidele erinevaid laematerjale: Profiline alumiiniumpaneele ja võrgupaneele, Troldtekt puitkiudplaate, AMF mineraalkiudplaate, opaalklaasi.