FARMI PIIMATÖÖSTUS AS

Farmi on ehtne ja eestimaine!

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Farmi põhiväärtused on:
hoolivus, usaldusväärsus, traditsioone hoidev, kvaliteet ja innovatiivsus
Farmi on 100% Eesti kapitalile kuuluva Farmi Piimatööstuse kaubamärk

Farmi Piimatööstus on Eesti kapitalil põhinev piimatööstus. Tänases majandussituatsioonis on äärmiselt oluline, et kliendid teaks: ostes Farmi tooteid aitad kaasa töökohtade ja eestimaise piimatööstuse säilimisele. Lisaks on meil au pidada end Eesti vanima, Kunda piimatööstuse järglaseks, mis asutati ligi 160 aastat tagasi.

Farmi kaubamärk on olnud turul juba aastast 1999. Pakendite peamiseks kujunduselemendiks on rahvariide vöö. Farmi logo inspiratsiooniks on päike ja sõlg (ehe). Vöö kui ühendus erinevate põlvkondade vahel, kui ühendus mineviku traditsioonide ning kaasaegse tehnoloogia vahel, kui kaitse “halbade jõudude” vastu – selle sümbolina on ta tuntud kõigis Balti riikides (ja ka mujal). Igal tootel on erineva maakonna vöömuster, nii et lisaks maitseelamusele on pakenditel täita ka hariduslik eesmärk.

Lisaks välimusele töötame ka toodete kvaliteediga, sisuga. Toorpiima kvaliteet on igapäevase ülirange kontrolli all. Tooteid valmistatakse kõrgete kvaliteedistandardite alusel, kasutades Eesti toorpiima, moodsat tehnoloogiat ning eriväljaõppe saanud personali. Standardeid jälgitakse igapäevaste kvaliteeditestide ja toormaterjali hügieeni kontrollimise abil (toorpiima varumises, tootmises ja lõpptoodangus).

Meie slogan on ambitsioonikas – Terve Eesti kiidab! Loodetavasti aitab hea tootekvaliteet, tugev tootearendus ning kaasaegne pakendistiil pälvida kiidusõnu ka teilt.