Ergo Insurance SE

ERGO pakub Eestis elu, pensioni, tervise ja vara kindlustamist eraisikutele ja ettevõtetele, olles siinsel kahjukindlustusturul suuruselt teine selts. ERGO teenuseid, teadmisi ja kogemusi usaldab üle 100 000 kliendi üle Eesti.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

ERGO on üks juhtivatest kindlustusseltsidest Baltikumis, pakkudes terviklikku valikut nii vara- kui elukindlustuslahendustest.

ERGO Baltikumi kindlustuspreemiad ulatusid 2016. aastal 206 mln euroni.

Eelmisel aastal maksti klientidele Balti riikides välja 133 mln euro väärtuses hüvitisi. Eestis, Lätis ja Leedus usaldab ERGO Grupi teenuseid, teadmisi ning finantsilist stabiilsust üle 550 000 kliendi. ERGO tegutseb ka Valgevenes pakkudes teenuseid varakindlustusvaldkondades.

Baltikumis tegutsevad ERGO ettevõtted kuuluvad ERGO Gruppi – ühte suuremasse kindlustusgruppi Saksamaal ja Euroopas. Grupp on esindatud rohkem kui 30 riigis üle maailma keskendudes Euroopa ja Aasia turgudele. ERGO kuulub maailma ühte suurimasse, 1880. aastal loodud edasikindlustuskontserni Munich Re.

Töötamine Ergos

ERGO Eestis tegutsenud alates 1990. aastast, pakkudes oma 285 töötajale stabiilset, professionaalset, paindlikku ja toetavat töökeskkonda. Meile on oluline, et meie töötajad tunneksid end väärtustatu ja hoituna. ERGO on tööandjana julgustav, lihtne, hooliv ja optimistlik. Meie jaoks on klaas alati pigem pooltäis kui pooltühi ehk oleme positiivsed ja hindame seda ka teistes.

Kõik meie töötajad on erinevad ja ainulaadsed – nad on osad tervikust, moodustades just sellise ERGO, nagu me täna oleme.

Me ei vali töötajaid ainult koolitunnistuse või sertifikaadi järgi – eelkõige hindame huvi kindlustusvaldkonna vastu, motivatsiooni ja oskuseid. Vaid nende omaduste baasil on jätkuvalt võimalik klientidele pakkuda väärtust loovaid ja turgu muutvaid kindlustuslahendusi.

ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed – osaledes erinevates koostööprojektides otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi seni vanamoodsale ja traditsioonilisele kindlustusärile. Vaatame, kuidas arendatakse kindlustusäri mujal maailmas – ERGO kuulub Munich Re gruppi, mis on maailmas tuntud uudsete lahenduste väljatöötamise ja rakendamise poolest – näiteks tehakse koostööd maailma tippbrändidega Bosch, BMW jms.

ERGO teeb koostööd noortega – meie töötajad on aastaid osalenud erinevates projektides koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Mektroyga, nõustades tudengeid mentorina ning pakkudes erinevaid võimalusi nii praktika kui hilisema karjääri vaates.

Soosime oma töötajate ettevõttesisest karjääri ja arengut.

Hindame ja võimaldame teadmiste täiendamist.

ERGOs on kogemuste vahetamise programmid üle ERGO Grupi ettevõtete – nt Baltiülene ERGO Talent programm, ERGO Explorers koostöös Poolaga ning iTeam Projekt.

Meie kontorid on hubased ja kaasaegsed.