EESTI PUU OÜ

Eesti Puu OÜ on kohalikul kapitalil põhinev küttepuude tootmise ettevõte. Lisaks müüme jae- ja hulgiklientidele briketti ja pelletit. Meie missiooniks on väärtustada kohaliku metsa toorainet ning seista hea inimeste sooja toa ja puhta korstna eest.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Eesti Puu OÜ on kohalikul kapitalil põhinev küttepuude tootmise ettevõte. Lisaks müüme jae- ja hulgiklientidele briketti ja pelletit.

Meie missiooniks on väärtustada kohaliku metsa toorainet ning seista hea inimeste sooja toa ja puhta korstna eest.

Omatoodanguna valmistame lahtiseid küttepuid ja konteineris küttepuid kohalikule turule jaeklientidele, samuti võrkkottidesse pakitud kuivasid küttepuid nii kohalikule turule, kui ka ekspordiks. Lisaks saab meit soetada pelletit, briketti ja tellida korstanapühkija teenust.

Teeninduspiirkond klientidele mida põhiliselt varustame erinevate küttematerjalidega on Tallinn ja enamus Harjumaad.

Tootmistehnikana usaldame meie kõrgete kvaliteedinormide ja vastupidavuse tõttu Soome tootja Laitilan Rautarakenne OY seadmeid mida turustatakse JAPA kaubamärgi all ja mis on Euroopas enimmüüdud küttepuude valmistamise masinad.

Küttematerjalide transpordis kasutame Volvo, MAN ja Manitou eraldi ümberehitatud transporditehnikat milledel on tugevdatud kered, tugevdatud vedrustused, suurendatud maastiku läbivust jne., samuti eritellimusel valmistatud veokaste kus on täpselt paigutatavad või eemaldatavad vaheseinad vastavalt klientide tellitud kogustele.

Usaldus – kõik meie poolt tarnitud koormad kontrollitakse enne auto väljumist tootmisplatsilt ja hiljem tellija juures koos kliendi või tema esindajaga, et tagada 100% kliendi rahulolu ja kindlustunne tellimuse kvaliteetse täitmise pärast.

Me tunneme rõõmu sellest, kui kõik meie kliendid on 100% rahul pakutud teenuse ja toodetega, kui see nii pole siis helista meile 5200093 või 6000136 ja me anname endast parima, et Teid aidata.

Puu24.ee Meeskond

tööpakkumist

EESTI PUU OÜ

Tootmise abitööline

kokkuleppel
Tähtaeg: 22/05/2018
kokkuleppel

SALVESTA
EESTI PUU OÜ

Halumasina operaator

kokkuleppel
Tähtaeg: 28/01/2018
kokkuleppel

SALVESTA