EESTI PAGAR AS

Võib ilmselt liialdamata öelda, et leib on toidu sümbol. Meie küpsetamegi Teile traditsioonilist eestimaist leiba, kuid mitte ainult. Osavate pagarite hooliva pilgu all valmivad kümned erinevad leiva- ja saiatooted, mis köidavad pilku ning maitsevad imehästi.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Pagaritooted kodumaisest teraviljast

Me austame Eesti teravilja. See on tervislik ja maitseb hästi! Eesti Pagar väärtustab kodumaist toorainet ja tunneb Eesti inimese maitse-eelistusi. Sellega oleme võitnud paljude poolehoiu.

 

Osavad pagarid

Võib ilmselt liialdamata öelda, et leib on toidu sümbol. Meie küpsetamegi Teile traditsioonilist eestimaist leiba, kuid mitte ainult. Osavate pagarite hooliva pilgu all valmivad kümned erinevad leiva- ja saiatooted, mis köidavad pilku ning maitsevad imehästi. Lisaks üllatame Teid aeg-ajalt uudistoodetega.

 

Täname usalduse eest ning rõõmustame Teid ka edaspidi igapäevaselt maitsvate pagaritoodetega.

 

MISSIOON

Eesti Pagari missioon on pakkuda parimaid traditsioonilisi ning tänapäevaseid tooteid, mis on valmistatud kohalikust toorainest kasutades kaasaegset tehnoloogiat.

 

VISIOON

Eesti Pagari visioon on jätkata Eesti juhtiva pagaritööstusena, pakkudes vastavalt tarbija ootustele kõrgetasemelist ning kvaliteetset toodangut.

 

Kaasaegne tehnoloogia ja tootmine

Sajandeid oli igapäevast kõhutäidet pakkuva leiva küpsetamine raske käsitöö. 19. sajandi keskel ehitati Eestisse esimesed mehhaniseeritud leivatehased, kus alguses kasutati aurujõul töötavaid seadmeid. Hiljem asendas auru elekter ning ühes sellega kasvas ka tootmise viljakus.

Astudes praegu sisse Eesti Pagari tehasesse, saabute tehnoloogilisse tänapäeva. Investeeringud seadmetesse on meie pagaritele suureks abiks. Kaasaegne tootmine aitab vastata inimeste kõrgetele kvaliteediootustele ja pakkuda väärt kõhutäidet tuhandetele inimestele nii Eestis kui ka kaugemal.

 

Suurim pagaritööstusettevõte

Eesti Pagar on Eesti suurim pagaritööstusettevõte, mille kaubamärk kaunistab tootepakendeid alates 2004. aastast.

tööpakkumist

EESTI PAGAR AS

Tehnik

kokkuleppel
Tähtaeg: 30/11/2020
kokkuleppel

SALVESTA
EESTI PAGAR AS

Kastikäsitlusliini operaator

kokkuleppel
Tähtaeg: 13/12/2020
kokkuleppel

SALVESTA
EESTI PAGAR AS

Pakendaja

kokkuleppel
Tähtaeg: 18/12/2020
kokkuleppel

SALVESTA
EESTI PAGAR AS

Pagar-taignategija

kokkuleppel
Tähtaeg: 30/11/2020
kokkuleppel

SALVESTA