EESTI EINE AS

Meie põhiline tegevus koondub haiglate, koolide ja lasteaedade toitlustusteenuse osutamisele.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Eesti Eine AS on kaasaegsel tasemel suurköök ja tunnustatud toitlustusettevõte. Oleme spetsialiseerunud Tallinna piirkonna haiglate patsientide, koolide õpilaste ja lasteaialaste toitlustamisele. Lisaks pakume ka cateringi teenust. Ettevõttes on ligi 120 töötajat, kellest enamus töötab keskköögis ja tootmises, jagamisköökides või logistika osakonnas.

Meie kokkade käe all valmib igapäevaselt ligikaudu 5000 toiduportsjonit. Toidu transportimiseks keskköögist klientideni kasutame termokaste ja spetsiaalseid toidu transpordiks mõeldud elektrilisi termokärusid. Kõik meie transpordivahendid on Veterinaar- ja toiduameti teavituse ning tegevusloaga.

Menüü koostab peakokk koostöös toidutehnoloogi ja haiglate dieetõdedega, jälgides kõiki vastavale sihtrühmale mõeldud tervisliku ja mitmekülgse toitumise soovitusi.

Esitame tooraine ja toodangu kvaliteedile väga kõrgeid nõudmisi. Et omada paremat kontrolli tootmisaehela üle oleme rajanud oma:

> köögiviljade ettevalmistamise osakonna
> lihalõikuse
> pagari- ja kondiitritoodete osakonna

Oma lõunasöögipuhvetites ja kohvikutes pakume laiendatud menüüd ja mitmekülgset salatite ning magustoitude valikut. Pakume igapäevaselt toidu kohaleveo teenust lasteaedadele ja ettevõtetele.

Lisaks pakume erinevate ürituste toitlustamise teenust koos nõude rendi võimalusega. Meie klientide hulgas on mitmed koolitusettevõtted, laagrid, tootmisettevõtted, ministeeriumid ning haridusasutused.

tööpakkumist

EESTI EINE AS

Nõudepesija

€ 600
Tähtaeg: 20/10/2020
€ 600

SALVESTA