EASY STAR OÜ

Tegeleme põhiliselt hügieenitarvikute: pehmepaber, prügikotid, puhastuskeemia, õhuvärskendajad, puhastustarvikud, kätepuhurid jne. müügiga.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale

Easy Star OÜ alustas oma tegevust Eesti turul 2009 aasta alguses ning lõpetas esimese aasta käibega ca 75 500 eurot, 2015 aasta lõpetasime pea 1,3 miljonilise käibega ja ka järgnevatel aastatel jätkame samas vaimus.

Hea on tõdeda, et meie ettevõte käive on kasvanud jõudsalt igal aastal ning selle eest saime tunnustust ka XIV Gaselli kongressil osaledes.

2013 aasta eest väljastati meile krediidireiting A ja nimetati Eesti edukaks ettevõtteks.

2016 aastal pärjati meid usaldusväärse ettevõtte tiitliga.

Oleme oma tegevust ja pakutavate toodete sortimenti igal aastal laiendanud vastavalt teadlike klientide vajadusi silmas pidades ja oma kompetentsi kasvatades.

Enamuse meie käibest annab pehmepaberi müük suurtarbijale. Maale toome pehmepaberitooteid, mis omavad keskkonnasõbralikku märgist: Põhjamaade Luik ja Euroopa Liidu ökomärgis Lilleke, kasutusel on ka tugevat ja stabiilselt hügieeni paberitootjat esindav märk “Valge luik”. Lisaväärtusena paberitoodetele saab meie käest osta laias valikus prügikotte, Eesti, Rootsi ja Saksa tootjate puhastuskeemiat, kvaliteetseid koristustarvikuid ning lõhnatooteid. Samuti pakume erinevate paberite ja seepide dosaatoreid, prügikaste, märgruumide aksessuaare ning peegleid koos paigaldusega.

Kliendid on rahul, sest anname neile alati pisut rohkem, kui nad oodata oskavad.

Garanteerime igapäevase kauba olemasolu meie laos, pakume parimaid lahendusi, laitmatut teenindust ja kiiret tarnet üle Eesti. Müügispetsialistid nõustavad sobivate lahenduste leidmisel, juhivad tähelepanu pisiasjadele, mis võivad suures plaanis osutuda tänuväärseks teadmiseks. Meiega koostööd tehes oled leidnud omale usaldusväärse ja pikaajalise partneri, kellele saad alati loota.

Pakutavat ametikohta