DORPAT OÜ

Ajaloolise nime Dorpat alla koondub Tartu suurim 205 toaga hotell ja ruumikas a la carte restoran, wellness-spa ning kaasaegse tehnikaga varustatud Lõuna-Eesti suurim konverentsikeskus. Kolmetärni superior hotell Dorpat asub Tartu kesklinnas Emajõe ärikvartalis.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Ajaloolise nime Dorpat alla koondub Tartu suurim 205 toaga hotell ja ruumikas a la carte restoran, wellness-spa ning kaasaegse tehnikaga varustatud Lõuna-Eesti suurim konverentsikeskus. Kolmetärni superior hotell Dorpat asub Tartu kesklinnas Emajõe ärikvartalis. Hotelli vahetus läheduses on Tartu tõmbenumbrid – Aura veekeskus ja Ahhaa Teaduskeskus.

Hotell Tartus

Kolmetärni superior hotell Dorpat  asub Tartu kesklinnas Emajõe ärikvartalis. Hotell Dorpat alla koondub Tartu suurim 205 toaga hotell. Paljudest tubadest avaneb vaade linnale ja Emajõele, mis jääb Tartut alati meenutama.

Restoran

Emajõevaatega Dorpat restoran pakub alati parimat valikut eestimaisest ja rahvusvahelisest köögist. Restoran kuulub Tartu restoranide paremikku ja on mitmeid aastaid järjest pälvinud kõrge tunnustuse.

Konverentsikeskus

Dorpat Konverentsikeskus on Lõuna-Eesti suurim ja kaasaegseim konverentsi- ja peokeskus, mis paikneb hotelli kõrvalhoones Tasku IV korrusel. Konverentsikeskuses leiate 9 erineva suurusega multifunktsionaalset saali.

tööpakkumist

DORPAT OÜ

Nõudepesija

€ 621 - € 672
Tähtaeg: 31/10/2020