DOORDEC OÜ

Meie põhitegevuseks on terasest avatäidete tootmine. Meie tooteportfelli kuuluvad terasest ja roostevabast terasest valmistatud sile- ning profiiluksed, aknad, seinaosad, teras-alumiinium Purso P50L klaasfassaadid.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Doordec OÜ on aastal 2010 Eesti kapitalil loodud ettevõtte.

Põhitegevuseks on terasest avatäidete tootmine.

Meie tooteportfelli kuuluvad terasest ja roostevabast terasest valmistatud sile- ning profiiluksed, aknad, seinaosad, alumiiniumprofiilist klaasfassaadid. Lisaks avatäidete valmistamisele teostame ka erinevaid allhanketöid. Pakume oma toodangule ka paigaldus- ja hooldusteenust.

Omame sertifikaate tuld tõkestavatele avatäidetele, mis klassifitseeruvad standardile EN 13501-2:2016. Lisaks oleme teostanud katseseeriad toodetele heliisolatsiooni, õhu-, vee- ja tuulekoormuse määramiseks.

Ettevõte annab tööd 40 töötajale, kellest suurem osa omab pikaajalist kogemust meie valdkonnas töötamisel. Omame motiveeritud meeskonda, head töökeskkonda ja võimalusi tagada kõrge kvaliteediga toodete valmimine. 30% oma toodangust ekspordime Soome, Rootsi, Taani, Norra ja Islandile.

Aastal 2011 autasustati Doordec OÜ-d Tartu Linnavalitsuse poolt “Parim alustaja 2010” auhinnaga.

16.maist 2011 31.detsembrini 2011 aitas Doordec OÜ-l põhivara soetada ja arendada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm.

01.10.2016 alustas Doordec OÜ projektiga „Doordec OÜ arenguprogramm 2020“. Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Ettevõtte arenguprogrammi toetusmeetme raames 387 450,00 euro ulatuses projekti nr. EU50823. Projekti eesmärgiks on uue tootmisbaasi väljaehitamine, uute toodete arendamine koos vajaliku tehnoloogia ja tootmisvahenditega ning müügi- ja juhtimisvõimekuste arendamine. Projekti tulemusena tuuakse turule uued tooted, tõstetakse müügitulu ja kasvatatakse lisandväärtust töötaja kohta.

tööpakkumist

DOORDEC OÜ

Lukksepp-keevitaja

kokkuleppel
Tähtaeg: 18/12/2020
kokkuleppel

SALVESTA
DOORDEC OÜ

Tootmistööline

€ 840
Tähtaeg: 10/12/2020
€ 840

SALVESTA