Digital Trade Solutions OÜ

GoGoNano™ on parim nanokaitse lahendusi pakkuv kaubamärk, mis loodi 2013. aastal, ettevõtte Digital Trade Solutions OÜ poolt. Toodame, arendame ja turustame unikaalseid ning kasulikke nanotehnoloogilisi tooteid, mis valmivad Eestis. Tootmisel kasutame kõige kaasaegsemaid vahendeid ja koostisos

5

100%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
100%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

GoGoNano paljukiidetud tooteid saab kasutada enamiku tarbeesemete peal. Koduelektroonikal kasuta meie nimitoodet Liquid Shield vedel ekraanikaitse, mis tagab erinevatele pindadele (metall, plastik, klaas) erilise nähtamatu nanokaitse, hoiab su seadmed uutena, kaitseb kriimustuste, omab antistaatilisi omadusi ja palju muud.

Sõidukitele on mõeldud autokerekaitse Liquid Skin, mis pakub tugevat kaitset auto velgedele, ustele, tuledele ja plastik detailidele. Võid jätta hüvasti kriimustustega, sest sinu auto näeb pärast toote kasutamist välja justkui värskelt hooldusest tulnud.

Samuti on meie valikus nahka ja tekstiili kaitsev toode Stay Dry, mis hoiab sinu mantlid, vaibad, rahakotid, saapad jms nii veekindlad kui ka tolmu- ja mustusevabad. Stay Dryd kasutades võid olla kindel, et sinu nahk- ja tekstiiliesemed püsivad kaua uutena.

Garanteerime oma laia nanokaitsel põhineva tootevalikuga teie asjade ja seadmete pikaajalise puhtuse ning vastupidavuse. Lisaks on kõik meie tooted keskkonnasõbralikud, mis teevad meist oma ala pioneerid. Tee proovi ja veendu ise!

Kommentaarid

22.02.2020
Plussid
Väga meeldiv pikaajaline koostöö.
Miinused
Koostööpartner
12.05.2019
Plussid
Kõrgkvaliteetsed nanokaitsevahendid, äärmiselt kiire tarne ja alati abivalmis klienditugi!
Miinused
Koostööpartner
12.05.2019
Plussid
Kõrgkvaliteetsed nanokaitsevahendid, äärmiselt kiire tarne ja alati abivalmis klienditugi!
Miinused
Koostööpartner
Lae veel kommentaare