DELAMODE ESTONIA OÜ

Delamode asutati aastal 1988 ning on tänaseks kasvanud dünaamiliseks ekspedeerimisteenuseid ja tarneahelajuhtimise lahendusi pakkuvaks ettevõtteks.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Delamode Estonia on rahvusvaheline ekspedeerimisettevõte, mis pakub logistika lahendusi nii maanteevedudele kui ka mere- ja õhusaadetistele.

Olgu tegemist maantee-, mere- või õhutranspordiga, on Delamode sinu spetsialist Eestis transportimaks saadetisi Euroopa, Skandinaavia ning SRÜ riikide vahel ning Baltiriikides.

Tänu sellele, et Eesti on kõige põhjapoolsem Balti riik ning meie kontor asub Tallinnas, suudab Delamode Estonia pakkuda kõigile Baltimaadele mugavaimat ja kuluefektiivsemat pääsu Skandinaaviasse.

Delamode Estonial on laialdane kogemus erinevate turgudega ning pakub teenuseid nii auto-, koduelektroonika-, jaekaubandus- kui ka ehitusettevõtetele.

Pühendume ettevõttele lisaväärtust andvate logistiliste terviklahenduste pakkumisele. Püüame seda saavutada läbi pikaajalise kliendisuhte, mida toetavad innovatiivus, esmaklassiline klienditeenindus ja vastutustundlik suhtumine keskkonda.

Delamode Grupp

Delamode Grupp on innovatiivne rahvusvaheliste logistika- ja ekspedeerimislahenduste pakkuja. Grupina pakume unikaalset ja asjatundlikku teenust rahvusvahelise maanteetranspordi ja konsolideerimise näol nii Euroopas. Grupi kontorite võrgustik pakub regulaarset ja otsest ühendust Ida-Euroopa ja Lääne-Euroopa vahel, samuti ka teenuseid SRÜ ja Aasia riikidesse.

Delamode Grupis töötab üle 500 inimese ning harukontorid on asutatud Bulgaariasse, Eestisse, Ungarisse, Leetu, Moldovasse, Rumeeniasse, Serbiasse ning Suurbritanniasse.

Meie ekspertteadmised Euroopa turgudest ja marsruutidest võimaldavad meil pakkuda oma klientidele kindlustunnet, et nende kaubad on alati turvalistes kätes.